Açıkalın'dan İyi Haber!

Açıkalın'dan İyi Haber!
Sanatçı Peker Açıkalın, tansiyon düşüklüğü nedeniyle kaldırıldığı hastaneden taburcu oldu.

Arkadaşların ziyaret için geldiği Adapazarı'nda tansiyonunun düşmesi sonucu getirildiği Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde müşahade altında tutulan ünlü oyuncu Peker Açıkalın, yaklaşık 5 saatlik kontrol altında tutuldu. Açıkalın hastanede kelle paça ve ıslama köfte yedikten sonra taburcu oldu.

Geçen ay kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Peker Açıkalın'ın tedavisini yapan , Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Saadet Tektaş gazetecilere "Peker Bey'in öğle saatlerinde kan basıncında düşme olmuş. Onunla alakalı gelmiş. Şu anda genel durumu gayet iyi. Kendisi İstediği zaman taburcu olabilir" dedi.
Hastanenin Kardiyoloji bölümünde kontrol altında tutulan ve serum verilen Açıkalın, açlıktan tansiyonunun düşmüş olabileceğini söyleyince hastaneye getirilen kelle paça ve ıslama köfteyi yedi. Saat 20.00 sıralarında Adapazarı'ndaki arkadaşları tarafından kardiyoloji servisinin arka giriş kapısına getirilen aracına binerek hastaneden uzaklaştı.

Açıkalın'ın iki gün Adapazarı'nda arkadaşının evinde kaldıktan sonra Pazartesi günü Koşuyolu Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi'ne gideceği belirtildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com