Acil çağrı merkezi kuruldu!

Acil çağrı merkezi kuruldu!
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 20 Ağustos Cumartesi günü devreye girecek yeni toplu taşıma sisteminde vatandaşların sıkıntı çekmemesi için Acil Çağrı Merkezi oluşturdu.

Vatandaşlar, Çağrı Merkezi'ne 444 37 08 numaralı telefondan 24 saat boyunca ulaşabilecek.
Vatandaşların yeni toplu taşıma dönemine alışma süreci için çeşitli önlemler alan Antalya Büyükşehir Belediyesi, Acil Çağrı Merkezi oluşturdu. Haftanın 7 günü 24 saat çalışacak Çağrı Merkezi, 14 kişiden oluşan profesyonel bir ekiple hizmet verecek. Vatandaşlar, ulaşımla ilgili öneri, şikayet ve sorunlarını yansıtabileceği Çağrı Merkezi'ne aynı zamanda 'nereden-nereye-nasıl' gidebileceklerini öğrenebilecek.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, 14 kişilik ekibin uzun süren bir eğitimin ardından göreve başladığını belirtti. Ekibin genç ve dinamik isimlerden oluştuğunu kaydeden yetkililer, çalışanların sürekli eğitim aldığını söyledi. Acil Çağrı Merkezi'nde çalışanların, ulaşımla ilgili her türlü soruya cevap verebilecek donanımda bulunduğunu dile getiren yetkililer, “20 Ağustos'tan sonra Antalya yeni toplu taşıma sistemiyle tanışacak.

Sistemin ilk günlerinde sıkıntı olması olağandır. Bu sıkıntıları aşmak ve Antalyalılara daha iyi hizmeti sunmak için her türlü önlemi alıyoruz. Uzun zamandır yapılan tanıtımlarla yeni sistemi anlatıyoruz. Antalya'nın her yanına yeni dönemi anlatan afiş ve billboardlar astık.

Duraklara güzergahları anlatan haritalar astık. İnternet ortamında duyurular yapıyoruz. 97 kişiden oluşan ekip, halkın yoğun olarak kullandığı duraklarda, pazaryerlerinde ve alışveriş merkezlerinde broşür ve el ilanlarıyla yeni döneme ilişkin bilgilendirmeler yapıyor. Farklı noktalarda kurulan stantlarla tanıtım broşürleri dağıtıyoruz. Yine vatandaşlarımız sorularını yanıtlayabilecek 444 37 08 numaralı Acil Çağrı Merkezi oluşturduk” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com