Acil kondom servisi

Acil kondom servisi
Bir prezervatif markası Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde kurye ile prezervatif hizmeti vermeye başladı. Acil prezervatif isteyenlerin bir telefon etmesi yeterli.
Ünlü prezervatif markası Durex Batılı turistlerin yoğun olarak gittiği Dubai'de müşterilerine acil prezervatif ulaştırabilmek için kurye hizmeti vermeye başladı. Motosikletli kuryeler müşteriye pizzacı gibi gidecek. Müşterinin kaldığı yere gittiğinde partnerine fark ettirmeden prezervatifi ulaştıracak. 
 
Durex'in web sayfasında geliştirilen yeni uygulamayla kullanıcılar öğleden sonra 16:00 ile sabaha karşo 04:00'e kadar kullanabilecek. Kuryelik hizmeti Dubai'nin neresinde olursa olsun verilecek.  
 
Hizmetin diğer ülkelere de yayma planlarının olduğu belirtildi. Durex Facebook sayfasında yeni bir uygulama başlatarak kampanyayı bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor. Eğer Facebook'ta prezervatif şirketinin sayfasına girip kullanıcılar "beğenirse" o ülkelere de bu hizmetin verilme şansı olacak. 
 
New York Daily News'ın haberine göre aynı uygulama ABD'deki New Jersey Üniversitesi kampusunda uygulanmaya başlamıştı.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com