Açtığı davayı kazandı

Açtığı davayı kazandı
Ünlü manken Özge Ulusoy'un sadece 1 gün evli kaldığı yapımcı Ferruh Taşdemir'e karşı açtığı davadan dün karar çıktı.

Ulusoy, boşandıktan sonra yaptıkları kavgada kendisini yastıkla tartaklayarak boğmaya çalıştığı, tehdit ve küfür ettiğini belirttiği Taşdemir'den şikayetçi olmuştu.

Taşdemir'in "hakaret" ve "tehdit" suçlarından 9 aydan 4 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davanın son duruşmasında Özge Ulusoy hazır bulundu. İstanbul 4. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya katılmayan Taşdemir'in hakaret ve tehdit suçlarını alenen işlediği için 3 ay 15 gün hapis cezasıyla cezalandırılmasına ancak suçun haksız tahrik altında işlenmesi ve sanığın iyi hali göz önünde bulundurularak hapis cezasının 2 ay 5 güne indirilmesine karar verildi. Ayrıca mahkeme darp raporu olmadığı halde tanıkların ifadesi doğrultusunda yaralama suçunu işlediğine hükmederek Taşdemir'i 1500 TL adli para cezasına mahkum etti.

Karar Taşdemir'in sabıka kaydı olmaması nedeniyle 5 yıl süreyle geri bırakıldı. Mahkeme çıkışında gözyaşı döken Ulusoy, "İşlediği 5 ayrı suçla ilgili açılan davalardan ceza aldı. Çıkışta mutluluktan ve heyecandan ağladım. Darp raporum bile yoktu. Çünkü o dönem basından çekindiğim için darp raporu almamıştım ama mahkeme buna rağmen beni darp ettiğine karar verdi. Ben sevinmeyeyim de kim sevinsin" dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com