Acun benim dostum değil!

Acun benim dostum değil!
Eski eşinin ölüm haberini alan Ali Taran, kendi sayfasına ölüm ilanını koydu. Basın toplantısında "Acun benim dostum değil" dedi!

Eski eşinin ölüm haberini alan Ali Taran, kendi sayfasına ölüm ilanını koydu. Basın toplantısında "Acun benim dostum değil" dedi!

Ali Taran 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond’u Ayşe Özyılmazel uğruna terk etmiş ve geçtiğimiz Temmuz ayında görkemli bir düğünle Bodrum’da evlenmişti. Bu düğününde yaşananlar büyük tartışma konusu olmuştu.

Ali Taran’ın eski eşi Selma Desmond hayatını kaybetti!

Reklamcı Ali Taran'ın kısa bir süre önce boşandığı eşi Selma Ann Desmond akşam saatlerinde Levent'deki evinde yaşamını yitirdi.

Ali Taran, az önce oğlu Kuzey ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Taran basın toplantısında şunları söyledi;

"Yıllarca hayatımı paylaştığım biri... Bir savunma, bir hesap verme içerisinde değiliz. Dün Hakka yürüdü.Allah rahmet eylesin. Şimdi konuya bir magazin şeyi gibi tabii ki bakmıyoruz. Biraz da oğlum adına da söylüyorum. İşte yapılması gereken hepinizin bildiği işler var. Bu işlerle uğraşıyoruz. Kuzey de yalnız kalmasın diye. Tüm ekip olarak arkadaşlarımla. Her şey normal cereyan edecek derken, işte şu an Zincirlikuyu Gasilhanesi'nde. Sanıyorum 'sahipsiz kaldı' falan gibi bir takım alt yazılar geçmiş. Ben görmedim. Bunun böyle olmayacağını söylemek için buradayız. Dün akşam kendisi oraya götürüldü. Yine oğlumun ve oğlumun anneannesinin isteği ile Cuma günü defnedilmesine karar vermişler. O yüzden bir bekleme içerisindeyiz. Onun dışında pek söyleyecek bir şey yok, herhangi bir konuda... Ben son zamanlarda görüşmedim. Twitter'ı falan da bir kenara bırakıyorum. Orada yazılanlar, şunlar bunlar falan onları da bir kenara bırakıyorum. Ama gerek evliliğe bakışım, gerek aile yaşantısına bakışım... O twitter'da 4-5 aydır yazılanların; okuduğumdan söylemiyorum, duyduğum için söylüyorum. En azından doğru olmadığını da buradan söylemek istiyorum. Sizlere de bir hesap verme şeklinde söylemiyorum. Bu vesileyle 'bunu da söyleyeyim' , 'şunu da söyleyeyim' gibi bir şeyim yok. Kuzey de işte Amerika'dan, okulundan izin alıp geldi. İyi ki de gelmiş..."


ACUN BENİM DOSTUM DEĞİL

Basın toplantısından ayrılırken Ali Taran'a 'Cenaze evine hep sizin yakın dostlarınız katıldı.. Acun Ilıcalı ilk gidenlerden biriydi.' diye bir soru yöneltildi, Taran, 'Onlar benim yakın dostum değil, eskiden öyleydi ama şimdi değil!' diye cevap verdi.

Ali Taran'ın oğlu Kuzey de toplantıda şöyle konuştu;

"Son iki günde çok ağırlaştı. Daha çok acı çekmeden son günlerini geçirdiğine eminim. Hakkın rahmetine kavuştu. Yapabileceğimin en iyisini yaptım bir oğul olarak.. Bana hep nasihat verirdi çok önceden. Ama son geldiğinden itibaren, çok ağır olmasına rağmen ben uyuduktan sonra hep yanıma gelip yine aynı gayretiyle bana bir şey hissettirmemeye, hasta olduğunu belli etmemeye çalışmıştı. ama buraya kadarmış. Tabii ki çok üzgünüm ama kabullenmek zorundayım. Her şey yazıldığı gibi. Bundan sonra ne yapacağıma henüz karar vermedim. Her zaman okulu bitirmemi, üniversite mezunu olmamı istediği için, ben onun beni nasıl görmek istediğini bildiğim için ve iyi bir iş sahibi olmamı istedi. elimden geldiği kadar onu mutlu etmeye çalışacağım. O hep benimle, biliyorum. elimden geldiğince onu mutlu edeceğim. Bu kadar..."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com