Acun Cüneyt Özdemir'e konuştu! "Kanalı satın almamdan rahatsız olanlar var!"

Acun Cüneyt Özdemir'e konuştu! "Kanalı satın almamdan rahatsız olanlar var!"
TV8'in yeni patronu Acun Ilıcalı, CNN Türk ekranlarında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı...
CNN Türk'te yayınlanan 5N1K programına konuk olan taze medya patronu Acun Ilıcalı, merak edilenleri cevapladı. Ilıcalı, Telegol programının yayından kaldırıldığını açıkladı.
 
Ilıcalı'nın açıklamalarından satır başları;

TV 8'i satın almasıyla Acun Ilıcalı kendi ekibiyle iş yapmak istediğini söyledi.
 
İŞTEN ÇIKARILMALARIN BİZİMLE İLGİSİ YOK
 
Çok önemli haber kanalları var. Ben de kendi açımdan bakıyorum, herkes bildiği işi yapmalı diye düşünüyorum. O yüzden uzmanlık alanım eğlence sektörü olduğu için bu yönde işler yapmak istiyorum. Ana haber bülteninde çalışmadım, işin nasıl işlediğini bilemem. O yüzden ben eğlence sektöründe varım. 6 yılda 600 kere birinci olmuşuz. Yaptığımız programlar belli. Ben buyum belli riskleri alan adamım. Neden bir kanalım olmasın dedim. Kendi işlerimizi ve projelerimizi hayata geçirecek kanalımın olmasını istedim. Kazandığım parayı bu sektöre prodüksiyona yatırdım ve bütün kazandığım parayı, deli cesareti sayabiliriz, kanala yatırdım ve beni seven beni takip eden izleyen kitle kanalı almama çok sevindi. Ancak bundan rahatsız olanlar da var. Her gün özellikle bu on beş günde kendimle ilgili yalan yanlış acayip haberler okudum. Alex De Souza benim arkadaşım, onunla bir program yapacağım çıktı. Hayır yok öyle bir durum. Konuşmadık açıklama yapmadık.

SİYASETLE İLGİSİ YOK AMA "DERSHANELER KAPATILSIN"

Hükümet'e yakınlığı ile bilinen Ilıcalı, siyasetle çok ilgilenmediğini belirtti. Ancak son günlerde gündemden düşmeyen dershane tartışmasına bu sölerle katıldı:
 
"Dershaneler kapatılırsa eğitim sisteminin çok şey kaybedeceğini düşünmüyorum."
 
Acun Ilıcalı, Gezi Parkı olayları konusunda da açıklamalarda bulundu.
 
Ilıcalı, "Birileri bizim birbirimize düşmemiz için çabaladığını düşünüyorum. Ülke ne zaman bir atak yapmış, hemen darbe olmuş, bir olay olmuş. Ülkemizin gelişmesi engellenmiş. Sanki Gezi Parkı olaylarında yine bu tarz bir duruma düştüğümüzü hissettim. Herkesin biz ne yapıyoruz diye düşünmesini istiyorum" dedi.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com