Acun hatunları devremülk hesabı kullanıyor!

Acun hatunları devremülk hesabı kullanıyor!
Acun Ilıcalı'nın çok fazla gündeme gelmeyen aşk hayatındaki trafik garip bir hal almaya başladı. Eşi Zeynep Ilıcalı Miami'deki tatilini noktalayıp Bodrum'a dönünce, aynı eve ünlü yapımcının hamile aşkı Şeyma Subaşı yerleşti.

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Hanım ile sevgilisi Şeyma Subaşı, deyim yerindeyse köşe kapmaca oynuyor. Yaz başından beri çocuklarıyla Miami'de olan Zeynep Hanım, The Fontainebleau Tresor Tower'daki lüks dairesinde kaldı. Zeynep Ilıcalı, geçtiğimiz gün ise Bodrum Yalıkavak'taki dillere destan villasına geldi.

Amerika'daki evinden görüntüler;
GÖZDEN UZAK YAŞAM

Zeynep Hanım'ın dönmesiyle boş kalan Miami'deki daireye ise bir süredir Acun Ilıcalı ile Bodrum'da olan Şeyma Subaşı gitti. Yaklaşık 4 aylık hamile olan ve hamile görüntüsüyle basında yer almak istemeyen Subaşı; Zeynep Ilıcalı'nın çocuklarıyla birkaç gün öncesine kadar tatil yaptığı The Fontainebleau Tresor Tower'daki lüks dairede gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

Subaşı, Instagram hesabını kapatıp farklı bir isimle profil oluşturdu. Genç tasarımcı; yeni hesabına yüklediği karede nerede olduğunu gizlese de fotoğrafın arka fonunda görünen manzara Miami'de olduğunu ortaya çıkardı. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com