Acun Ilıcalı affetmedi!

Acun Ilıcalı affetmedi!
Acun Ilıcalı’nın, kendisine ve sevgilisine hakaret ettiği gerekçesiyle, dava açtığı Sacit Aslan hakkında hapis cezası istendi.
Televizyon dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı, www.sacitaslan.com adlı internet sitesindeki köşe yazısında kendisi ve sevgilisi Şeyma Subaşı hakkında hakaret içerikli yorumlar yaptığını iddia ettiği Sacit Aslan’a dava açtı.
 
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Sacit Aslan’ın “Acun Bey” başlıklı yazısında, Ilıcalı hakkında; “...sevgilinin hassas bölgesine o dövmeyi nasıl yaptırdıysa yapanla birlikte onları sorgulayacaksın, beni değil!... Ben senin gibi hasbelkader parayla şöhret olanlara ‘Her zaman paran kadar elma şekeri al, aç kaldığın kadar yalarsın’ dedim” ifadelerini kullanarak hakarette bulunduğu öne sürüldü.
 
2 YIL HAPİS İSTENİYOR
 
Şüpheli sıfatıyla savcılığa ifade veren Sacit Aslan, yazısının eleştiri sınırını aşmadığını belirterek, hakaret kastının olmadığını söyledi. İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’ne açılan davada, Sacit Aslan’ın 2 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com