Acun Ilıcalı Teke Tek'te Erol Köse'ye fena saydırdı

Acun Ilıcalı Teke Tek'te Erol Köse'ye fena saydırdı
Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı Habertürk'te Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına konuk oldu.

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı Habertürk'te Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına konuk oldu. Acun Ilıcalı Teke Tek'te Erol Köse ile arasında yaşananları bakın nasıl anlattı.

Fatih Altaylı’nın bu iddilarla ilgil sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı, "Siz bir yerlere gelince düşmanınız çoğalıyor" dedi.

Erol Köse’nin kendisine SMS gönderek "O Ses Türkiye"de jüri olmak istediğini kaydeden Acun Ilıcalı, "Mümkün olmadığını söyledim. Benim kişisel tercihim. Bir grup toplanıyoruz, kimin jüri olacağına karar veriyoruz. Uygun bulmadık. Fakat reddettikten sonra hakkımda devamlı iftira atmaya başladı" şeklinde konuştu.


EROL KÖSE TWITTER’A YAZDI, ACUN ILICALI O SMS’İ GÖSTERDİ

Acun Ilıcalı’nın "Jüri olmak istedi" sözlerinin ardından, Erol Köse Twitter’a "Teklif eden değil, teklif alan benim" şeklinde yazdı. Köse’nin bu tweetinin ardından kendisine gelen SMS’i sakladığını belirten Acun Ilıcalı, kendi internet sitesinde bu SMS’in yayınlanacağını, "Kimin yalancı olduğunun ortaya çıkacağını" söyledi. acunn.com, program sırasında o SMS’i yayınladı:

ACUN MEDYA VE İRFAN ŞAHİN YASAL SÜRECİ BAŞLATTI

Erol Köse’nin açıklamalarıyla ilgili olarak Acun Medya’dan yapılan açıklamada şöyle denilmişti: "Bugün Twitter’da, Erol Köse tamamen asılsız ve gerçek dışı iddialarda bulunmuştur. Söz konusu açıklamalar, saldırı amacıyla yapılmış olan çok çirkin, düzeysiz ve kasıtlı bir yayın niteliğindedir. Erol Köse, yakın zamanda Acun Ilıcalı’nın şahsi telefonuna SMSler göndererek "Yok Böyle Dans", "Yetenek Sizsiniz" ve "O Ses Türkiye" yarışmalarımıza 3 ayrı kez jüri üyesi olmak için istekte bulunmuştur. Acun Medya tarafından reddedilen Erol Köse, Acun Ilıcalı aleyhinde yaklaşık iki aydır iftira ve karalama kampanyasına başlamıştır. Yazdığı birçok yazının art niyetli ve iftiralarla dolu olduğu bilinen Erol Köse’nin, bu çirkin iddialarının takdirini kamuoyuna bırakıyoruz. Ayrıca gerekli yasal süreç başlatılmıştır, saygıyla duyurulur."

Köse’nin iddialarının hedefindeki bir diğer isim İrfan Şahin de harekete geçti. Şahin’in, Köse’ye 1 milyon liralık maddi manevi tazminat ve ceza davası açtığı öğrenildi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com