Acun Ilıcalı'dan Sürpriz

Acun Ilıcalı'dan Sürpriz
Türkiye pazar akşamı Yetenek Sizsiniz programında Sefa'ya kilitlenirken, programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'dan son dakika sürprizi geldi.

Sosyal paylaşım sitelerinde çok konuşulan program için sürpriz bir değişiklik yapıldı. Pazar akşamı açık olan her 10 televizyondan 4'ünde Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finali izlendi. Yarışmanın özet görüntülerinin yer aldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye Başlıyor isimli bölümü ise final bölümünün ardından hem Tüm Kişiler hem de AB Grubu izleyici kategorisinde günün en çok izlenen ikinci yapımı oldu.

ACUN'DAN SON DAKİKA SÜRPRİZİ

Geçen yılki finale nazaran oldukça sönük bir havada geçen ve teknik aksaklıkların yaşandığı finalde yarışmanın yapımcısı, sunucusu ve jüri üyesi Acun Ilıcalı, yarışmanın birinci sezonunda 500 bin TL olan büyük ödülü de yarı yarıya indirerek 250 bin TL olarak açıkladı.

ATA DEMİRER, GENÇ KOMEDYENİ UYARDI

Yaptığı taklit ve şarkı söyleme kabiliyetiyle Ata Demirer'in tarzına yakın bulunan Sefa ile ilgili Ata Demirer şovun hemen ardından Twitter'da görüşlerini paylaştı:

-Mesele taklit yapabilmek değil yeğen... Mizah sepetinin içinde taklidin çiçeklerden sadece biri olarak var olmasıdır.

-Yoksa... her papağan komedyen olurdu!! anladikos

-Sefa'yı izledim iyi kulak Allah bahtını açık etsin, benim teknik açıklamam meraklısına... Önemli olan perspektiftir gibisine, anlayana yanii...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com