Acun ilk defa konuştu; Kanal benim belgesel yayınlayacağım

Acun ilk defa konuştu; Kanal benim belgesel yayınlayacağım
TV8'i satın alan Acun Ilıcalı medya patronluğu hakkında ilk kez konuştu

Televizyonculuk başarısıyla herkesin olumlu yada olumsuz hakkında konuştuğu Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık'ın programında konuştu. Yakın zamanda TV8 kanalını satın alan Ilıcalı haber programı yapmama kararının sebeplerini açıkladı. "Belgesel yayınlamayı düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarla bir belgeseli büyük bir heyecanla izledik. Belki para kazanmayabilir ama yayının bir bölümünde denemek istiyorum. Sonuçta kanal benim.." dedi.

Türkiye'de birçok haber kanalı olduğunu ve bu alanı çok da bilmediği için kanalda yer vermeyi düşünmediğii söyleyen Acun "Artık farklı bir tv algısı var. İnsanlar bütün gün haberi takip ediyor. Ertesi gün gazetede okuyor. Ben artık akşam haber bülteni izlemek için ciddi bir motivasyon olduğunu düşünmüyorum. İsteyen birçok kanalda anında bulabiliyor bizde olması zorunlu değil." diyerek haber bültenini sonlandırma gerekçesini anlattı.

Entertainment (eğlence) kanalı yapmayı planladığını söyleyen Acun bunun içine daha özgün olmasını istediği ama para kazanamayabilecek yapımları da denemek istediğini söyledi. 'Belgesel izlenmeyen ülkemizde belgeseli de izlettirebilecek misin?' diye sorulan Acun; "İnan birkaç gün önce arkadaşlarla konuştuk bunu. Bir iki beğendiğim belgesel var onları koymayı düşünüyorum. Gerçekten kendini izleten belgeseller var bizim arkadaşlarla heyecanla izlediğimiz o tür yapımlar olacak. Belki para kazanmayabilir ama yayının bir bölümünde denemek istiyorum. Sonuçta kanal bizim zarar da edebilir.." dedi.  

Eylül ayında asıl yayına başlayacaklarını söyleyen Acun kanalda dizi olarak sadece mini sitcomlar olacağını dram gibi diziler olmayacağını onun yerine film geceleri yapmayı planladığını da haber verdi. İddialı olan Acun Ocak ayına kadar reytinglerde ilk 3 kanal içinde olacağını söyledi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com