Acun'a Özel Ferrari!

Acun'a Özel Ferrari!
Acun Ilıcalı geçen kasım ayında, otomobil fuarında Ferrari standını ziyaret etti.

Acun Ilıcalı geçen kasım ayında, otomobil fuarında Ferrari standını ziyaret etti. Seksi İtalyan'ın yeni modeli F12'yi inceledi. Aynı gün  Acun'un, değeri 660 bin euro olarak açıklanan otomobili aldığı haberleri çıktı. Ancak Acun haberi yalanladı:'Ne sipariş verdim, ne de satın aldım. Sadece inceledim...'

FERRARİ ARTIK GARAJDA

Ancak Acun Ilıcalı o incelediği F12'yi satın aldı. Hatta kısa bir süre önce de teslimaldı. Şimdilerde Ferrari sahipleri arasında en çok konuşulan isimlerden biri o. Türkiye'de yalnızca 5 adet bulunan F12'den biri onun garajında çünkü.

ACUN'A ÖZEL ÜRETİLDİ

Akşam'ın haberine göre;Acun'un aracı sıradan bir F12 de değil. Aracın standart donanımlı hali 660 bin euro, yani yaklaşık 1 milyon 550 bin lira. Acun'unki ise otomobilci jargonuyla 'dolu' bir araç. Ekstraları var. Acun'un isteklerine göre özel olarak üretildi. Fiyatı 768 bin euro! Vur Osmanlıya; tam 1.8 milyon lira! 250 bin liralık opsiyonlar eklenmiş, ki bu farkla bile ikinci el bir Ferrari Modena sahibi olmak mümkün... Rengi Mat gri. Acun'un bu isteğinin karşılığı ise tam 53 bin euro. Yani renk farkı için ödenen para tam 123 bin lira... (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com