Acun'dan Çilingiroğlu'na sert yanıt!

Acun'dan Çilingiroğlu'na sert yanıt!
Kaya Çilingiroğlu'nun, sona eren Telegol'le ilgili tazminatını alamadığı gerekçesiyle sosyal medyada yayınladığı mesajlara karşılık TV8 yönetiminden açıklama geldi.
Kaya Çilingiroğlu, Telegol programında ekran karşısına çıkan isimlerin önemli olmadığını ancak arka planda kalan ekibin tazminatlarını alamadıklarını belirterek kanalın eski patronu M. Nazif Günal'a "Çalışanlarına açıktan para ödüyor musun, sigortaları asıl bordrodan gösteriyor musun" şeklinde Tweet atarken, Acun Ilıcalı'ya ise "Sen tuvalete özel uçakla git insanlar evde beş parasız" ifadelerini kullandı. 
 
Kaya Çilingiroğlu ayrıca TV 8'in eski patronu Mehmet Nazif Günal'a "Ya kovduğun sözleşmeli insanların tazminatını ödersin ya da senin ipliğini pazara çıkartırım" mesajını attı.
 
Acun Ilıcalı daha önce yaptığı açıklamada, kanalın eski patronu Mehmet Nazif Günal'ın işten ayrılan tüm personelin tazminatlarını ödeyeceğini söylemişti.
 
 
İşte TV 8'den Kaya Çilingiroğlu'nun iddialarına yanıt;
 
 
Telegol programı yorumcularından Sayın Kaya Çilingiroğlu'nun bugün sosyal medya ortamında paylaştığı ve bazı medya kuruluşlarında da yer alan iddialarıyla ilgili hususlara açıklık kazandırma gerekliliğine inanıyor ve aşağıda bulunan açıklamamızı bilgilerinize sunuyoruz.
 
1)Yönetim değişikliğinin yşandığı tüm medya kuruluşlarında ve hatta tüm kurumlarda olduğu üzere, kurumumuzun yeni yönetiminin de kendi ilke ve çalışma prensipleri doğrultusunda bir yayın anlayışı oluşturması ve bu konuda tasarruflarda bulunması en tabii hakkıdır. 
 
2)İddialara söz konusu olan program da kanalımızın yeni yönetimince değerlendirilmiş, yayın çizgimize uymaması nedeniyle, devam ettirilmemesine karar verilmiş, ve program 25 Kasım 2014 tarihinde son kez yayınlanmak suretiyle yayından kaldırılmıştır.
 
3)Kanalın önceki sahibi Sayın Mehmet Nazif Günal Bey ile yapılan protokol gereği, yeni yönetimce devam ettirmeme kararı aldığımız tüm programlar için olduğu gibi, söz konusu programın da sonlandırılmasından doğan hukuki hakları ve tazminat talepleri eski yönetmi ilgilendirmektedir ve mevcut yönetimin sorumluluğu dahilinde değldir.  
 
Kamuoyunun dikkat ve bilgisine saygılarımızla arz ederiz.
 
TV8 Yönetimi

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com