Acun'un kovduğu Nur Cennet O Ses Türkiye'de

Acun'un kovduğu Nur Cennet O Ses Türkiye'de
Jüri üyelerine yönelik konuşmasından dolayı Acun Ilıcalı tarafından kovulan yarışmacı yeniden O Ses Türkiye'ye katıldı.

O Ses Türkiye'de geçtiğimiz haftalarda yarışan ve jüri üyelerine yönelik konuşma ve tavırlarından dolayı Acun Ilıcalı tarafından stüdyodan çıkartılan Nur Cennet Uçar, yeniden O Ses Türkiye'ye katıldı.

Acun Ilıcalı, yarışmanın pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde seyircilerin arasında yer alan Nur Cennet Uçar'a söz vererek kendisini ifade etme olanağı tanıdı.

ÖZÜR DİLEDİ

Jüri üyelerinden yaptığı davranıştan dolayı özür dileyen Nur Cennet, kötü niyetli olmadığını ancak sonradan izlediğinde kendisinin hata yaptığını gördüğünü söyledi. Nur Cennet, "Her insanın zaman zaman frekans hatalarına düştüğü olabilir. O gün heyecanın verdiği coşkuyla biraz abarttığımı gördüm sonradan izleyince. Ama kötü niyetli değilim, yanlış anlaşılma oldu. Herkes beni cadı gibi tanıdı. Ben sizleri çok seviyorum" dedi.

SENEYE TEKRAR YARIŞACAK

Acun Ilıcalı'da yarışmadan diskalifiye ettiği Nur Cennet'in kötü bir insan olmadığını ifade ederek, gelecek sene yeniden O Ses Türkiye'de yarışabileceğini söyledi. Nur Cennet'in Acun Medya'ya gelerek kendileriyle görüştüğünü anlatan Ilıcalı, "Nur Cennet geçen hafta Acun Medya'ya gelerek bizimle görüştü ve kendisi yarışmaya devam edemedi ve O Ses Türkiye'den ayrılış şekli güzel olmamıştı. Kendisini ifade etme isteğinde bulundu. O Ses Türkiye'de bazı hatalar yapmış olabilir ancak bu kendisinin genel karakterinin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Bu konuda söz hakkı istedi. Özünde iyi bir arkadaşımız. O gün davranışında yanlışlık yapmış olabilir. Bu sene yarışma şansı yok ama seneye katılabilir. Bazen çok iyi insanlarda kendisini kaybedebiliyor" şeklinde konuştu.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com