ADALET AKANLIĞINDAN MÜNHAL NOTERLİK

ADALET AKANLIĞINDAN MÜNHAL NOTERLİK
2011 yılı tahmini gayrisafi geliri 500.000.-TL. olan, Atatürk Bulvarının Mitlıatpaşa Caddesi ve Sebil Erenler Caddesi ile kesiştiği yerden Çevre Yolunun başlangıcına kadar olan kısmının, her iki tarafında ve bu kısma açılan cadde ve sokaklar üzerinde, diğ
ADALET AKANLIĞINDAN MÜNHAL NOTERLİK
2011 yılı tahmini gayrisafi geliri 500.000.-TL. olan, Atatürk Bulvarının Mitlıatpaşa Caddesi ve Sebil Erenler Caddesi ile kesiştiği yerden Çevre Yolunun başlangıcına kadar olan kısmının, her iki tarafında ve bu kısma açılan cadde ve sokaklar üzerinde, diğer noterliklerle rekabet ortamı yaratmayacak ııygıın bir yerde, ihdas bölgesi bulunan muhdes BİRİNCİ SINIF KÜTAHYA ÜÇÜNCÜ Noterliği münhaldir.
1512 sayılı Noterlik Kanununun 22 ve müteakip maddeleri gereğince BİRİNCİ SINIF NOTERLERDEN bu noterliğe atanmaya istekli olanların ilân tarihinden itibaren bir ay içinde Bakanlığımıza veya bulundukları yer Cumhuriyet Başsavcılıklarına başvurmaları gerekmektedir.
Posta ile doğrudan doğruya Bakanlığa gönderilmiş olan dilekçeler başvurma süresi içinde Bakanlığa gelmediği takdirde atama işleminde dikkate alınmaz.
İlân olunur.
AKİS BÖLGE GAZETESİ  10072013  (4x5)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com