Adalet Bakanı Bozdağ Yozgat'ta:

Adalet Bakanı Bozdağ Yozgat'ta:
30 Mart, oyuncuları açığa çıkarma seçimidir. 30 Mart, senaryoları paramparça etme seçimidir. 30 Mart, her şeye, herkese rağmen milletin yeniden iktidar seçimidir

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yerel seçimlerle ilgili olarak, "30 Mart, oyuncuları açığa çıkarma seçimidir. 30 Mart, senaryoları paramparça etme seçimidir. 30 Mart, her şeye, herkese rağmen milletin yeniden iktidar seçimidir" dedi.

Bozdağ, memleketi Yozgat'ta partisinin un pazarındaki seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı. Burada Bozdağ'a sarıdan bir kadın, hükümetin hizmetlerinden memnun olduğunu belirterek, hayır duada bulundu.

Bozdağ, açılışta yaptığı konuşmada, AK Parti Yozgat Belediye Başkan adayı Kazım Arslan'a başarı diledi.

Yozgat'ın, AK Parti iktidarları döneminde hizmetle tanıştığını ifade eden Bozdağ, "Yozgat'ta hangi başarıya koştuysak hangi yerde iyi işler yapmayı başardıysak ben her defasında Yozgatlı kardeşlerimin hayır duasını orada gördüm" diye konuştu.

Kendisine sarılarak dua eden kadını hatırlatan Bozdağ, "İşte burada biraz önce bir hacı annem, yine dualarını bu kadroya yaptı. Ben Rabbime hamdediyorum. Bu dualar oldukça, milletimizin karşılıksız sevdası, karşılıksız duası, hesapsız duası oldukça, samimi duası oldukça bu kadro yol yürümeye devam edecektir" dedi.

Bozdağ, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Yozgatlılara güvendiğini, değer verdiğini, hizmetlerin en güzelinin talimatını verdiğini belirterek, şunları söyledi:

"İnşallah buradan elde ettiğimiz başarı, Yozgatlıların duası, desteği ile biz yanınızdayız. Nereden, kim, hangi rüzgarı estirirse estirsin, Yozgatlının yeri Tayyip Erdoğan'ın tam da yanıdır, tam da yanı başıdır. Kimse bizimle başbakanımızın arasına, kimse Yozgatlı ile AK Parti'nin arasına duvar öremez, bu sevda duvar da tanımaz duvar örmek isteyenleri de tanımaz, ona yürekten inanıyorum. Onun için diyorum ki oyunları, oyuncuları, senaristleri, senaryoları Yozgatlı iyi görür, iyi bilir. 30 Mart, oyuncuları açığa çıkarma seçimidir. 30 Mart, senaryoları paramparça etme seçimidir. 30 Mart, her şeye, herkese rağmen milletin yeniden iktidar seçimidir. Onun için hep beraber yeniden Yozgat'ta AK Parti."

Bozdağ, konuşmasının ardından irtibat bürosunu açtı.

Muhabir: Özcan Güney
Yayınlayan: Mustafa Yıldız

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com