Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta

Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgatta
Bozdağ: "Uydurma kasetlerle montajlarla iftiralarla bu kadroyu kimse kirletemez. Sayın Başbakanımızı hiç kimse kirletemez, bakın Tayyip Bey siyasi hayatı milletin önünde olan bir insandır"

YOZGAT (AA) - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Uydurma kasetlerle montajlarla iftiralarla bu kadroyu kimse kirletemez. Sayın Başbakanımızı hiç kimse kirletemez, bakın Tayyip Bey siyasi hayatı milletin önünde olan bir insandır" dedi.

Bozdağ, Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde partisinin Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışında yaptığı konuşmada, Yozgat'a hareket etmeden önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü ifade ederek, Başbakan'ın selamını Sarıkayalılara iletti.

Yerel seçimlerin çok önemli olduğunu vurgulayan Bozdağ, "30 Mart seçimlerinde Sarıkaya'da hem belde ve köylerimizde hem de Yozgat’ımızda ve Türkiye’mizde, her yerinde vereceğimiz her oy bu işbirlikçilere atılmış tokat olacaktır. Milli iradeye sahip çıkan bir rey olacaktır. Milli iradenin düşmanlarına atılmış bir tokat olacaktır. 30 Mart'ta sandıkta, nasıl 367'yi bozduysanız, nasıl 27 Nisan bildirisini yırtıp, çöpe attıysanız, nasıl başkaca oyunları bozduysanız ben eminim 30 Mart'ta da yapılan diğer oyunları da yine siz bozacaksınız" diye konuştu.

 

- "Bu kadroyu kimse kirletemez"

 

AK Parti iktidarını kimsenin kirletemeyeceğini belirten Bozdağ, şöyle devem etti:

"Uydurma kasetlerle montajlarla iftiralarla bu kadroyu kimse kirletemez. Sayın Başbakanımızı hiç kimse kirletemez, bakın Tayyip Bey siyasi hayatı milletin önünde olan bir insandır. Belediye başkanlığından bu yana konuşmaları yaptıkları ettikleri kayıt altındadır. Dost düşman onu yakından her daim takip etti. Eğer bir eksiklik bir yanlışlık bir şey bulmuş olsalardı emin olun şiirden mahkum etmezlerdi. Başka yollar denerlerdi, başbakanlığına başka imkanlara sahip olmasına asla izin vermezlerdi, ortaya korlardı. Koyamadılar başaramadılar. Neden? Çünkü yok. Fakat şimdi montajlarla ve bir takım ürettikleri iftiralarla milletin gözünü boyama içerisindeler. Boşuna uğraşıyorlar temiz olanları iftiralar kirletemez. Asla kirletemez."

Bugünün ayrıca 28 Şubat'ın da yıl dönümü olduğunu hatırlatan Bozdağ, "28 Şubat tarihimizdeki kara bir lekedir. O kara lekeyi de bu kadrolar temizledi. 28 Şubatın eserlerini ürettiklerini yanlış anlamda ürettiği ne varsa hepsini ortadan biz kaldırdık. Şimdi 28 Şubat yargıda hesabını veriyor, 12 Eylül darbesi yargıda hesabını veriyor, 28 Şubat'ın koyduğu yasakların tamamını kaldırdık. Kuran kurslarına yaş sınırı yasağını kaldırdık, başörtüsü yasağını kaldırdık, kesintisiz eğitimi kesintili hale getirdik, orta öğretim kurumlarına seçmeli Kuran ve peygamberimizin hayatı derslerimizi koyduk ve 28 Şubatın bu millete yaptığı ne kadar haksızlık ve kötülük varsa onları ortadan kaldıran tarihi adımları hep beraber attık" diye konuştu. 

"Bundan sonra herkes şunu görmeli bilmeli: Türkiye de artık yöneticiler sandıkta değişir" diyen Bozdağ, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Sandığın dışında belediye başkanları değişmez, sandığın dışında hükümetler değişmez. Kimin hükümet olacağına kimin muhalefet olacağına Sarıkayalı karar verir, Türk milleti karar verir. Onun dışında yabancılar veya onlara taşeronluk yapanlar bunun kararını veremezler. Vermek isteyenler en büyük dersi yine milletten alacaklardır."

Bozdağ, konuşmasının ardından Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı gerçekleştirdi. Bozdağ, daha sonra Seçim Bürosu'nda partililerle sohbetti.

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com