Adalı Guti İçin Son Sözü Söyledi!

Adalı Guti İçin Son Sözü Söyledi!
Beşiktaş'ta gündem Guti Hernandez...

İspanya'da ailesini özlediğini belirten ve yeni sezonda ayrılacağı belirtilen İspanyol yıldız konusuna futbol komitesi başkanı Serdal Adalı son noktayı koydu: Teklifler var ama bir yere göndermeyeceğiz.

Gerek özel yaşantısı gerekse son haftalardaki tavırları nedeniyle yeni sezonda takımdan ayrılacağı iddia edilen ünlü futbolcunun durumu belirsizliğini koruyordu. Hatta şu anki emareler Guti'nin gideceğini gösteriyordu. Bu konuda görüşlerine başvurduğumuz futbol komitesi başkanı Serdal Adalı kesin konuştu.

Guti'ye teklifler olduğunu doğrulayan Adalı “Onun gibi kariyeri olan bir futbolcuyu kim istemez. Bazı kulüplerin istediğini biliyoruz. Ancak bizim göndermek gibi bir niyetimiz yok. O bizde mutlu ve kesinlikle bırakmayı düşünmüyoruz” dedi. Adalı bu açıklamayı yaparken futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ise kalma ihtimalini daha da güçlendirdi. Guti'den çok memnun olduklarını ve taraftarın da onu çok sevdiğini vurgulayan Zülfikaroğlu “Biz mevcut kadromuzdaki yıldızları bırakın göndermeyi yeni isimler katmayı planlıyoruz. Hatta bizimle 1 yıl daha mukavelesi olan Guti'nin sözleşmesini uzatmayı düşünüyoruz” ifadesini kullandı.

Yönetim kanadı ünlü yıldız konusunda bunları düşünüyor ama başarılı futbolcunun lig bitiminde nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

HT Spor

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com