Adalı ilk O'nu transfer edecek!

Adalı ilk O'nu transfer edecek!
Beşiktaş'ta başkanlığa adaylığını açıklaması beklenen Serdal Adalı ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Beşiktaş'ta, Serdal Adalı'nın başkanlık için her an adaylığını açıklaması beklenirken, kongrede seçilmesi durumunda uygulamayı düşündüğü projelerini şimdiden hazırladığı ortaya çıktı.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre ; istifa etmeden önce Yıldırım Demirören başkanlığındaki yönetimde görev almış olması nedeniyle siyah-beyazlı kulübün iç dinamiklerini iyi bilen Adalı, seçilmesi halinde tecrübe konusunda fazla sıkıntı yaşamayacağına inanıyor. Beşiktaş Futbol Komitesi'nin başına geçer geçmez önemli adımlar atan Serdal Adalı, başkanlık koltuğuna oturursa ilk etapta yarım kalmış işleri tamamlayacak.

Görev yaptığı sırada yüksek ücret alan yıldız futbolcularla bire bir konuşarak, paralarında indirime gitmeyi hep isteyen Adalı, mali disiplini devam ettirecek ve o dönem transfer edemediği bazı futbolcuları siyah-beyazlı renklere kazandırmaya çalışacak. Serdal Adalı ilk etapta daha önce çok istediği A Milli Takım'ın genç kalecisi Sinan Bolat'ı gündemine alacak. Adalı'nın, Sinan için ısrarlı olduğu ve başkan seçilmesi halinde bu transfere resmiyet kazandıracağı kaydedildi.

BİLGİLİ BEKLEMEDE

Bu arada başkanlık için Serdal Adalı'nın yanı sıra Murat Aksu çalışmalarını sürdürürken eski başkan Serdar Bilgili'nin de ismi gündeme geldi. Yıldırım Demirören'den önce kulüp başkanlığı yapan Bilgili'ye, yakın çevresinin yoğun baskı yaptığı öğrenildi. Adaylık konusunda camianın önde gelen isimleriyle görüş alış verişinde bulunan Serdar Bilgili'nin önümüzdeki günlerde kesin kararını vereceği kaydedildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com