Adalı ve Havutçu'dan önemli açıklamalar

Adalı ve Havutçu'dan önemli açıklamalar
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ve Futbol Genel Direktörü Tayfur Havutçu, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'i ziyareti sırasında önemli açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Asbaşkanı Serdal Adalı ve yeni Futbol Direktörü Tayfur Havutçu, siyah beyazlı kulünün divan Kurulu başkanı Yalçın Karadeniz'i ziyaret etti.

Metris cezaevi'nden çıktıktan sonra ilk kez Divan Kurulu Başkanı'nın ziyaret eden Adalı ve Havutçu, siyah beyazlı kulüpteki gelecekleri hakkında da ilk ağızdan açıklamalarda bulundu.
 
"TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİ TEKLİF EDİLDİ AMA..."
 
Tayfur Havutçu ziyaret sırasında "Divan Kurulu Başkanımıza teşekkür ziyaretine geldik. Ayrıca bütün camiamıza ve taraftarlarımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Mahkeme sonunda da alnımızın akıyla bu süreçten çıkacağımıza inanıyoruz" dedi.  
 
Futbol Direktörlüğü'ne getirilmesiyle ilgili olarak Havutçu, "Yönetimimiz bana teknik direktörlük görevini teklif etti, ben kabul etmedim. Bu süreçte camiamız adına böyle bir kararın daha doğru olduğunu düşündüm. Ben her zaman kulübün içindeyim. Bundan sonra çalışmalarımız Carlos Carvalhal ile Beşiktaş'ı en iyi yerlere taşımak olacaktır" diye konuştu.
 
MERAK EDİLEN SORU: "BAŞKANLIĞA ADAY OLACAK MI?"
 
Serdal Adalı yaptığı açıklamada, "Yalçın Karadeniz 5 aylık sürede bizi yalnız bırakmadı. Bütün cumartesi pazarlarını ve hafta içlerini bizle birlikte geçirdi. Ziyaretleri bizi çok mutlu etti. Sizin huzurunuzda çok teşekkür ediyorum kendisine. Mahkeme sonunda alnımızın akıyla bu işten çıkacağımıza üçümüz de inanıyoruz. Yüce Türk adaletine inanıyoruz ve güveniyoruz. Bize destek olan taraftarımıza, camiamıza, tüm dostlarımıza, cezaevine gelenlere, gelemeyenlere de çok teşekkür ederim" dedi.
 
Başkan olup olmayacağı yönünde bir soruya Adalı, "Bu konuda düşüncelerimi dün de ifade ettim. İki sene içinde ailemi çok ihmal ettim. Bunun altında kimse bir şey aramasın. Önümüzdeki süre bir geçsin bakalım. Ben her zaman Beşiktaş'ın hizmetindeyim. Önümüzdeki günler geçsin, dinlenelim bakarız" şeklinde cevap verdi. (EMK)

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com