Adalı'dan başkanlık açıklaması!..

Adalı'dan başkanlık açıklaması!..
Beşiktaş'ta başkanlık seçimleri yaklaşırken, Serdal Adalı önemli bir açıklama yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - Beşiktaş'ta seçimler yaklaşırken, başkan olup olmayacağı merakla beklenen Serdal Adalı, beklenen açıklamayı yaptı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Beşiktaş camiasının sevdiği isimlerden biri olan Serdal Adalı, NTV SPOR'a özel bir röportaj verdi.

Adalı'nın açıklamaları şöyle :

Adalı," Böyle bir şey düşünmemin sebebi taraftarlarımızın gösterdiği ilgi. Önümüzdeki pazartesi veya salı günü durum netleşir. Ayakları yere basan bir tablo önümüze çıkarsa, kesin kararımızı bildireceğiz."

"1 hafta 10 gündür Hüsnü Güreli titiz bir çalışma yapıyor. Bayağı da ilerleme kaydetti. Pazartesi - Salı günü kesin bir kararımızı vereceğiz"

"Seçime bir şart koşmak istemem. Görünen ortamda herkesin birleştirici ve yapıcı olması gerekiyor. Benim için farketmez. Ama tek bir liste, güçlü bir liste Beşiktaş'ın hayrına olacan birşeydir"

"Yönetimde bir ufalma olası görünüyor. Ama, bugünden itibaren konuşulması doğru değil. Lig devam ediyor. Beşiktaş önemli bir maça çıkacak. Aday olan diğer arkadaşlar ve büyüklerim de söylemlerinde acele ediyor. Hiç kimse suçu oyuncuların üstüne yüklemesin. Sezon sonunda oturacağız, durumu değerlendireceğiz. Beşiktaş'ın geleceği sağlıklı bir hale kavuşmalı. Önceliğimiz bu"

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com