Adalı'nın Ersan Pişmanlığı!

Adalı'nın Ersan Pişmanlığı!
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın Ersan Gülüm transferinde bir hata yaptığı ve bu yüzden pişman olduğu öğrenildi.

Transferde gösterdiği başarısıyla Beşiktaş taraftarının gönlünü kazanan Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın Ersan Gülüm'de hata yaptığı ortaya çıktı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Siyah-beyazlı idarecinin, Ersan'ın kiralandığı dönemde, Adanaspor Yönetimi'nin opsiyon önerisini kabul etmediği, bundan dolayı pişmanlık içinde olduğu bildirildi.

Yaklaşık 2 milyon euro bonservis bedeliyle satış opsiyonu koymak isteyen turuncu-beyazlıların bu teklifine soğuk bakan Beşiktaşlı idarecinin, Ersan için istenen yüksek bonservis bedeli nedeniyle bu transferi rafa kaldıracağı iddia edildi.

Fenerbahçe'nin de araya girmesi nedeniyle, genç oyuncunun bonservisinin 7 milyon euroya kadar ulaştığı, Adanaspor'un bu tutumuna bozulan Serdal Adalı'nın, hem maddi nedenlerden hem de Ersan'ın gece hayatından dolayı bu oyuncunun transferine soğuk baktığı belirtildi.

Önceki günkü BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde hem yönetimden, hem de teknik heyetten gece gezmeleri nedeniyle azarlanan Ersan Gülüm'ün ise Fenerbahçe'ye gitmek istemediği, Adanaspor Yönetimi'ne ise bu konuda baskı yaptığı vurgulandı.

ERSAN GÜLÜM'ÜN 2010-11 KARNESİ

         Maç  Süre    Gol
Lig       10   883       -
Kupa    5    360        -
Avrupa 4    254        -

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com