Adana Demirspor’da Kılıçar Çekildi

Adana Demirspor’da Kılıçar Çekildi
Adana Demirspor’da ‘kongre’ sancısı yaşanıyor. Daha önce aynı yönetim çatısı altında görev yapan ve şimdilerde ayrı listelerde birbirine rakip olan Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Edip Gülnar arasındaki gerginlik tırmanıyor.

ADANA - Adana Demirspor’da ‘kongre’ sancısı yaşanıyor. Daha önce aynı yönetim çatısı altında görev yapan ve şimdilerde ayrı listelerde birbirine rakip olan Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Edip Gülnar arasındaki gerginlik tırmanıyor.

Gökoğlu’nu hedef alan açıklamalarda bulunan Edip Gülnar, yıllarca yakındıkları konunun Adana Demirspor’un sahipsiz bırakılması olduğunu hatırlatarak, “Valimiz, Belediye Başkanvekilimiz ve kentin diğer önde gelen isimlerini kanayan yaraya neşter vurmalarını sağlayıp, muhterem zevatların elini taşın altına koymasına ön ayak olalım, bunun yanında kulübe katkı sunulması noktasında çaba sarf edelim, sonra sen çık tüm bunları yok sayıp bizi eleştir. Böyle şey olur mu?” diye sordu.

Bugüne kadar her şeyi Adana Demirspor’un çıkar ve menfaatleri için yaptıklarını, bu konuda herhangi bir pişmanlık duymadıkları gibi hata yaptıklarını da düşünmediklerini dile getiren Gülnar, “Sana ne oldu da şimdi tepkilisin? Tepkin neden biliyor musun? Evet, yardım ederiz dedirttirdik ama seni camianın yüzde 95’i istemediği için aralarına almadılar. Bak kardeşim, Demirspor menfaati için bir ivme yakalandı. 6 milyon TL hibe edilerek kulübün kasasına girecek. Katkın oldu olmadı, onu irdelemiyorum. Bu takım senin başkanlığında şampiyon oldu. Sen onu düşün” dedi.

Bugün kulübün borcunun yaklaşık 10 milyon TL olduğunu hatırlatan Gülnar, açıklamasını da şöyle sürdürdü; “Lig, İdda, tv, reklam, kombine ve hasılat bu borcu kapar. Kasaya girmesi beklenen 6 milyon TL’nin takipçisi ol. Bu paranın kasaya yansımasını sağla. Borçsuz bir kulüp olalım bu yetmez mi bize? Kafanı bu güzel yönleri ile düşün. Fesatça düşünme, basında da şov yapmaktan vazgeç. Genel kurulda her şeyi dobra dobra konuşuruz. Benim sana dostane tavsiyem; aday olma ve çekil. Geçmişten ders al ve olgunlaşıp öyle gel. Demeçlerinle hiç çirkinleşmene gerek yok, karşındakileri de çirkinleştirmeye uğraşma. Olmadı ve olmaz senden şu anda.”

Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com