"Adaylığımı açıkladıktan sonra..."

"Adaylığımı açıkladıktan sonra..."
TFF'nin ilk resmi başkan adayı Hacıosmanoğlu, çok çarpıcı konuştu.

SANSÜRSÜZHABER / ÖZEL - Türkiye Futbol Federasyonu'nda Mehmet Ali Aydınlar'dan boşalan koltuğa aday olduğunu açıklayan Trabzonspor'un eski yöneticilerinden İbrahim Hacıosmanoğlu, sansursuzhaber'e konuştu.

"ADAYLIĞIMI AÇIKLADIKTAN SONRA OLUMLU TEPKİLER ALDIM"

Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamada, "Başkanlığa adaylığımı açıkladıktan sonra çok olumlu tepkiler aldım. Yanlış bir karar vermediğimi biliyorum. Bu yolda kararlıyım" ifadelerini kullandı.

Türk futbolunun içinde bulunmuş olduğu tablonun pek parlak olmadığını bildiğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Süreci yakından takip ediyorum. Bu durumdan, kaos ortamından biz de pek memnun değiliz. Ama kararlı olmak lazım" diye konuştu.

"KARARIN EN KISA SÜREDE VERİLMESİ GEREKİYOR"

Hacıosmanoğlu, 27 Şubat'ta yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul'da başkanlığa seçilmesi halinde ne yapacağı konusunda ise, "Öncelikle Türk futbolunun refaha kavuşması için adımlar atılmalı. Kararın en kısa sürede verilmesi lazım. Çünkü, TFF Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın da ifade ettiği gibi, FIFA da devreye giriyor. Karar, play-off'tan önce verilebilir. Ben, kararın en kısa sürede verilmesi gerektiğine inanıyorum" dedi.

"TÜRK FUTBOLUNUN GELİŞMESİ İÇİN ÇABA GÖSTERİLMELİ"

Başkan olması halinde, Türk futbolunun içinde bulunduğu ortamdan kurtulması, gelişmesi için çaba göstereceğini de ifade eden TFF'nin ilk resmi Başkan Adayı, "Kararın ne kadar sarktığı net bir şekilde görünüyor." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu haber sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com