ADD Başkanı'ndan Şok Açıklama!

ADD Başkanı'ndan Şok Açıklama!
ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, 'Ülkeyi bölücü Apo ve gerici Fetullah Gülen yönetiyor' dedi..
Çölaşan; Hükümeti devlete ait tesis ve işletmeleri değerlerinin çok altında fiyatlarla kendi yandaşlarına ihale etmekle suçladı.

HÜKÜMETE ELEŞTİRİ YAĞMURU
Faikbey Caddesi üzerindeki şehir sinema salonunda ADD Kars Şubesi tarafından düzenlenen 'İnsan Hakları Bildirgesi' konulu panelde konuşan ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, hükümeti eleştiri yağmuruna tuttu.

Demokrasinin insan haklarına dayandığını belirten Tansel Çölaşan, "Demokrasi her şeyden önce insan haklarına dayanır. Bu insan haklarının, kişilere gerçekten uygulanması gerekir" dedi.

YETMEZ AMA EVET NE?
Eğitim ve öğretimde değişiklik yapılacağını bildiren Çölaşan, 8 yıllık eğitimin 1 + 4 + 4 + 4= 13 yıla çıkarılacağını vurgulayarak "Ama karşılığında yani birinci sınıfta Kuran eğitimi başlıyor. Oysa ki, din herkesin istediği gibi öğrenebileceği bir kavramdır. Ama asıl amaç, eğitim yoluyla bir an önce küçük beyinleri ilkokul öncesinde cemaate yaklaştırmaktır. Yetmez ama 'Evet' dediler ya, işte amaç budur. Şu an zaten çok sayıda cemaatçi yetişip kadrolaştı. Ama 'yetmez' diyorlar. Neden yetmez? Çünkü Türkiye'de yüzde 42 potansiyel bu gidişe 'dur' demiş" diye konuştu.

"APO KİM? BÖLÜCÜ, FETHULLAH KİM? GERİCİ"
Abdullah Öcalan ve Fethullah Gülen'in ülkeyi kendi isteklerine göre yönettiklerini iddia eden Çölaşan; "Cumhuriyet rejimlerini değiştirmek isteyen, Cumhuriyet'e ve devrimlere karşı olan bölücü ve gerici iki güç, dış destekli iktidardadır. Bugün Apo, Fethullah'a haber gönderiyor ve görüşelim diyor. Peki, Apo kim? Bölücü, Fethullah kim? Gerici. Demek ki, Türkiye'yi bunlar yönetiyor" dedi.

Panelde, ADD Kars Şubesi Başkanı Şahin Aslan, ADD Bilim Kurulu Başkanı Ahmet Saltık da birer konuşma yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com