Adnan Öztürk manken olacak!

Adnan Öztürk manken olacak!
Galatasaray Kulübü'nde, 'Özhan Canaydın Genç Galatasaraylılar Koleksiyon Defilesi' pazartesi günü yapılacak.

Galatasaray Kulübü; yöneticilerin, futbolcuların ve eski sporcularının mankenlik yapacağı 'Özhan Canaydın Genç Galatasaraylılar Koleksiyon Defilesi'ni 9 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirecek.

Galatasaray Kulübü Asbaşkanı Adnan Öztürk, defilede kendisinin ve kızının da mankenlik yapacağını söyledi.

Defile ile ilgili bilgiler veren Öztürk, özellikle çocukları hedef alan bu defileyle Lösemili Çocuklar Vakfı'na ve hem de otistik çocuklara yardım etmeyi de amaçladıklarını belirterek, "Her zaman söylüyorum. Türk sporunun geleceği gençlerdir. Nüfusumuzun 22 milyonu 15 yaş altı çocuklardan oluşuyor. Dolayısıyla spor kulüpleri olarak çok şanslıyız. Ama bu şansımızı bu güne kadar kullanmadık. Hatta kötü kullandık diyelim. Bu defilede de çocuklara bir mesaj vermeyi istiyorum. Derya Taşdelen sağolsun. Gençleri hedef alan, Galatasaray'ı anlatacak, Galatasaray'ı yaşatacak çeşitli aktiviteler yapıyor. Ben de bu aktivitelerde görev almaktan büyük gurur duyuyorum. Tabii ki bu defile Lösemili Çocuklar Vakfı'na ve hem de otistik çocuklarımıza yardım amacıyla yapılıyor. Özellikle çocukları hedef alan bu defileyle, ilk defa podyuma çıkmak hayatımda bir ilk olacak. Tabii ki biraz heyecan olacak ama gurur verici bir olay" dedi.

Gençlere, sporun sadece mahkeme salonlarında tartışılan bir ortamdan ibaret olmadığını göstermek istediklerini dile getiren Adnan Öztürk, "Bunun yanında futbolun, sporun artık mahkeme koridorlarında, salonlarında tartışıldığı bir ortamda olmadığını göstermek istiyoruz. Sporun aslında hayatın önemli renklerinden biri olduğunu anlatmak için çok ciddi bir fırsat. Bu fırsatta ben yönetici olarak da olabilirim, manken olarak da olabilirim. Ayrıca bunu da umarım tüm spor kulüplerimiz bu gözle görürler. Gençlerimize biraz ayıp ediyoruz sanırım. Bu ayıplarımızı da düzeltmek için bir fırsat diye düşünüyorum" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Derya Taşdelen ise defile ile ilgili verdiği bilgilerde şu ifadeleri kullandı:

"Bu defile, bizim gözden kaçırdığımız yaş grubunu öne çıkarma defilesidir. 1-5 yaş grubunu ve büyükleri yaptık. Ama genç Galatasaray dediğimiz kesimi ihmal ettik. Koleksiyonumuzu 9 Nisan Pazartesi günü Maslak Sheraton Oteli'nde sunacağız. Defileden öte bir şov bu. Bu defilede 50 kadar Galatasaray'ın alt yapısından faal futbolculardan mankenler olacak. Bunan yanına tecrübeli ve değerli erkek mankenler, diğer genç mankenlere babalık yapacak. Güzel bir defile olacağını düşünüyorum. Adnan Öztürk ve diğer yöneticiler podyuma çıkacaklar. Eski sporcular ve işadamları da podyumda olacak. Bir şov, şölen gibi bir defile düşünüyoruz. Bu defile, GS Store'un 10. yılında yapılmış olacak. Kurucusu Özhan Canaydın'ı da burada anmak istiyorum. Hatta bu defileye de onun adını verip, Özhan Canaydın Genç Galatasaraylılar Koleksiyon Defilesi adını vermek istiyorum. Pazartesi güzel bir gece olacak. Adnan Başkan da hep yanımda. Kendisine teşekkür ediyorum."

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com