Adnan Öztürk'ten çarpıcı açıklama

Adnan Öztürk'ten çarpıcı açıklama
Sadri Şener'in sözleirne Adnan Öztürk'ten cevap geldi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in Galatasaray'a attığı Alex taşına sarı kırmızılılardan yanıt geldi. Bordo mavili kulübün başkanı Şener'in "Biz rakiplerimizin zaaflarından yararlanıp kural dışı hareket etmeyiz. Alex'i Galatasaray alsın" sözlerine Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ilginç bir cevap verdi.Burak transferinden sonra iki kulüp arasında yaşanan gerilimin ardından cümlesine Sadri Şener'in çok dürüst bir başkan olduğunu anlatarak başlayan Öztürk, "Sadri Başkan tanıdığım en sempatik ve dürüst başkanlardan biri. Hayati konularla çok meşgul. Kendisine karşı çok büyük sevgim ve saygım var... Ancak başkanın bu sözlerine yanıt vermeden olmaz. Galatasaray kural dışı bir şey yapmaz, yapamaz.

"OYUNCUYU ÖNCE TRABZONSPOR ALACAK"

" Madem Sadri Başkan öyle söylemiş biz de bir latife ile cevap verelim. Bizim sistemimize göre oyuncuyu önce Trabzonspor alacak. Biz ondan sonra Trabzon'dan bedavaya alacağız" dedi.

"BUNLARIN HEPSİ LATİFEDİR"

Sarı kırmızılı yönetici, telefonda yaşanan bir anlık sessizliğin ardından ise sözlerine şöyle sürdürdü; "Bunların hepsi latifedir. Rekabet ortamında, kurallar çerçevesinde dahi olsa, kırgınlıklar olur ama bunların çabuk geçeceğine inanıyorum. Küçük kırgınlıklar olur, zamanla düzelir. Buna canı gönülden inanıyorum."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com