Adnan Öztürk'ten Kocaman'a destek

Adnan Öztürk'ten Kocaman'a destek
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Alper Potuk transferi hakkında açıklama yaptı...

Spor Toto Süper Lig'de 19'uncu şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, gelecek sezon UEFA Şampiyonlar Ligi'nde üst turlara çıkmayı hedefliyor.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, AA'ya yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'nde başarı için takıma gerekli takviyeyi yapacaklarını söyledi.

Bu sezon 19'uncu kez şampiyon olduklarına işaret eden Öztürk, "Galatasaray'a yakışan şekilde, efendice şampiyonluğu kutlayacağız. Kutlamaların Trabzonspor maçında olması için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kadıköy'e şampiyon gitmek, o kadar da büyük bir durum değil. Her yerde şampiyon olabilirsiniz. Onun için problem değil" diye konuştu.

Öztürk, gelecek sezonun planlamasını yaptıklarını vurgulayarak, şunları dile getirdi:
"Gelecek sezon için planlamamız çok net. Gelecek sezon ilk hedefimiz, Şampiyonlar Ligi'nde çıtamızı yükseltmek olacak. Bu başarıyı daha yukarılara çıkarmak istiyoruz. Bu sene biraz hata yaptık gibi. Gruptan çıkmayı başarı gördük ama takımımız bunun kat kat fazlasını başardı. Çıtayı biraz daha yukarı çıkarmak istiyoruz.

Bunun için takviyeler olacaktır tabii ki. Gereken takviye ve organizasyonlar yapılacaktır. Gelecek sezon, dördüncü yıldız ve Şampiyonlar Ligi konusunda Galatasaray için çok önemli olacak. Alper Potuk transferi de olur diye tahmin ediyorum."

Alkış Açıklaması

Zirve Üniversitesi'nde de konuşan Öztürk, "Gerçekçi olmak lazım, centilmenlik gereği rakibinizi tebrik edersiniz ancak illa da çıkıp şov yapmamak gerekir. Rakibinizi tebrik edersiniz ve yolunuza gidersiniz. Fenerbahçe şampiyon olsa ve Türk Telekom Arena'ya gelse açık söylüyorum alkışlamam. Bunu ajitasyon anlamında değil samimi olarak söylüyorum. Şampiyonluğu kaybetmişim. Onun üzerine bir de çıkıp alkışlayacağım. Küfür de etmem, hakaret de etmem. İkisini de yapmam. Bunlar şov, spekülasyon işleri. Ben şampiyonluğu kaybedeceğim, alkışlayacağım, yok öyle ben alkışlamam. Burada da yalan söyleyecek değilim." şeklinde konuştu.(MUK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com