Adnan Polat Aday Olacak mı?

Adnan Polat Aday Olacak mı?
G.Saray'da Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi seçim üzerindeki tedbiri kaldırdıktan sonra Adnan Polat bu karar sevindiğini açıklarken, adaylığı konusunda da net konuştu.

Galatasaray başkanı Adnan Polat, Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerin üzerindeki tedbiri kaldırmasından sonra açıklamada bulundu. Mahkeme kararı sonucundan memnun olduğunu belirten Polat, "Seçimin önündeki engelin kalkması beni memnun etti. Mahkeme bu şekilde bir karar vermeseydi biz de yönetim kurulu olarak zor durumda kalacaktık. Kararı büyük bir memnuniyetle karşıladım. Seçimlerde kesinlikle aday olmayacağım. Hep birlikte 14 Mayıs'taki seçim sürecini yaşayacağız. Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Umarım camia içerisindeki birlik ve beraberlik sağlanır" dedi.

14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimler için son güne kadar aday olma şansı bulunan Adnan Polat, son günlerde basında yer alan "Adnan Polat aday olacak" şeklinde çıkan haberleri de yalanlayarak; 14 Mayıs'ta kesinlikle aday olmayacağını ve seçimlere bir Galatasaray kongre üyesi olarak katılacağını belirtti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com