Adnan Polat'tan Şok Talimat!

Adnan Polat'tan Şok Talimat!
G.Saray Başkanı, 'Takımın yanında olman lazım değil mi?' diyeçıkıştı. Yıldız futbolcu 'Takımı Florya'dan uğurladık, burayageldim. 1 saat var maça, nerede olmam lazım' karşılığını verdi..

G.SARAY Başkanı Adnan Polat'tan kaptanı Arda Turan'a 'Bu ne kılık' sorusunun ardından ikinci ayar: Bu saatte ne işin var Papermoon'da!..

LIVERPOOL başta olmak üzere İngiliz kulüplerinden birine transfer olması beklenirken, sözleşmesini 2013 yılına kadar uzatan Arda Turan ile ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Antalya maçını Ali Sami Yen'de yan yana izledi. Türk futbolunun en büyük starı ile 'Behlül' ve '8' karakterleri ilgiyle izlenen en gözde oyuncu, 90 dakika boyunca hem maç seyretti hem de keyifli bir sohbete daldı. Ancak bu samimi görüntülerden kısa bir süre önce Akmerkez'de fırtınalar koptu.
KIVANÇ Tatlıtuğ ile Arda Turan, Antalya maçının başlamasına bir saat kala Papermoon'un kapısından içeri girer girmez aynı mekanda yemek yiyen Başkan Adnan Polat ve yönetici Murat Yalçındağ'la karşılaştı. Polat, gözlerine inanamadı, 'Ne işin var senin burada. Bu saatte takımın yanında olman lazım değil mi?' diye sordu. Takıma bu zor günlerde liderlik yapması, derleyip, toparlaması gereken Arda ise 'Takımı Florya'dan uğurladık, buraya geldik. Maça daha bir saat var. Bu saatte nerede olmamız gerekirdi' karşılığını verdi. Polat'ın cevabı ise kısa ve netti: Takımın başında!..

BEHLÜL ŞAŞKINLIĞI
POLAT, bu gergin diyaloğun ardından Yalçındağ ile birlikte mekandan ayrılıp, Ali Sami Yen'e giderken, Arda ile Kıvanç Tatlıtuğ da yemek siparişlerini veriyordu.
İKİLİ daha sonra Antalya maçına geldi. Tatlıtuğ da çok konuşulan sakatlığı nedeniyle tribünde oturan Arda'nın kontenjanından maçı izledi. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, bu duruma da tepki gösterdi: 'Orası G.Saraylı futbolcular için ayrılan bölüm. Kıvanç Tatlıtuğ'un futbolcuların arasında ne işi var?'

Polat'tan bir ilk daha
G.Saray bir ilke daha imza atıyor. Sarı-Kırmızılılar, HDI Sigorta ile birlikte GS Sigorta projesini hayata geçirdi. GSSİGORTA HDI adlı markanın bugünkü tanıtımına Başkan Adnan Polat ve Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan da katılacak.

BAŞKAN bunu hep yapıyor
20 Ekim 2009'daki Akademi açılışında da Polat ile Arda arasında şu diyalog geçmişti:
POLAT: Bu ne biçim kıyafet?
ARDA: Nesi var?
POLAT: Önüne gelen her şeyi giymişsin, rengarenk
ARDA: Başkanım beğenmedin mi?
POLAT: Beğenmedim. Gardrop uzakta galiba.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com