Adnan Sezgin'in İstifasını Kabul Ettik!

Adnan Sezgin'in İstifasını Kabul Ettik!
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bugün yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından Sportif Direktör Adnan Sezgin'in yönetime sunduğu istifasını kabul ettiğini açıkladı.

Florya Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantının ardından açıklamalarda bulunan Polat, Sarı-kırmızılı takımın kötü gidişatıyla ilgili şunları söyledi:

"Galatasaray'ın aldığı neticeler herkesten çok bizleri üzüyor. Camiamızı ve taraftarımızı üzdüğümüzü biliyoruz. Ancak futbolda bazen istenmeyen olaylar olabiliyor. Galatasaray kötü bir dönem geçiriyor. Ancak biz Galatasaray Spor Kulübü olarak hiçbir ortamda havlu atmadık. Ligi son düdük çalana kadar sürdüreceğiz. Bu futbolcular stres ve özgüven sorunu olarak sahaya çıkıyorlar. Bu futbolcuları 5. dakikadan itibaren protesto ettiğiniz sürece onlardan verim almanız mümkün değil. Türkiye Ligleri devam ederken Galatasaray'da hedefler bitmez. Galatasaray, ligin şampiyonunu da belirleyecek bir takım şu anda. Biz aynı ciddiyetle işimize devam edeceğiz. Bu sıkıntılı dönemde beklentimiz, camianın bize destek vermesidir. Yüzlerce yapılması gereken işlerin için de rahat bırakılmadık ki işimizi rahatça yapalım. Her gün yeni bir kriz anonsuyla önümüze çıkıldı."

"ADNAN SEZGİN'İN İSTİFASINI KABUL ETTİK"

Başkan Polat ayrıca, Sportif Direktör Adnan Sezgin'in istifasını kabul ettiğini belirterek, "Adnan Sezgin bana gelerek istifasını verdi. Ben de istifasını kabul ettim. Ben hala da Adnan Sezgin'in bunu haketmediğini biliyorum. İnşallan bundan sonrası Galatasaray için daha hayırlı olur" dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com