Adriana Lima: "Bu ükeye bayılıyorum"

Adriana Lima: "Bu ükeye bayılıyorum"
'Yok Böyle Dans' yarışmasının onur konuğu top model Adriana Lima, sempatik tavırlarıyla büyük beğeni kazandı.

Lima, programın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın övgülerine “Burada olunca kendimi iyi hissediyorum. Bu ülkeye bayılıyorum. Türkiye'ye asla 'Hayır' demem” karşılığını verdi.

TWITTER'DA ZiRVE YAPTI

Brezilyalı top model Adriana Lima'nın 'Yok Böyle Dans' yarışma programındaki iki ayrı dans gösterisiyle Twitter'da yorum bombardımanı başladı. Interpress'in sosyal medya ağlarını kapsayan araştırmasına göre, Adriana Lima'nın güzelliği, sıcak ve candan yaklaşımıyla, dans gösterisi çoğunlukla olumlu yorumlar yer aldı. Yarışma programı, sosyal paylaşım sitelerinden Twitter'in en çok konuşulanlar listesinde ilk sıraları işgal etti.

“Sayende lambada yaptım”İlk performansında Lambada dansı yapan Lima'nın tek şansızlığıysa elbisesinin askısının kopması oldu. Lima, Acun Ilıcalı'ya “Benim için farklı bir deneyim oldu. Hep Lambada yapmak istiyordum, sayende o da oldu” dedi. Ünlü model ayrıca daha önce katıldığı 'Var Mısın Yok Musun'da samba yaptığı sırada hamile olduğunu belirtip “Ben o dansı yaparken Valentina'ya hamileydim. Kimse bilmiyordu” dedi. Programa Brezilyalı ünlü futbolcu Alex de eşiyle izledi. Erkeklerin tango kadınların ise çaça performansı sergilediği gecede, Aşkın Nur Yengi partneri sakatlandığı, Burcu Çetinkaya'ysa ralli şampiyonasında olduğu için ilk haftayı pas geçti.

Boks tutkunuIlıcalı, boks tutkunu olan Lima'nın kuliste eğitmeniyle yaptığı kısa boks antrenmanını cep telefonuyla kaydederek daha sonra bu görüntülerini ekrana getirdi. Yarışmada performansını sergileyen Alp Kırşan'ın, jüri koltuğunda oturan Adrina Lima'ya iltifatları herkesi güldürdü.

Milliyet-Seçkin Şenvardar

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com