Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne Ziyaret

Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'ne Ziyaret
"Afete hazırlık, zarar azaltma, müdahale planları ve faaliyetleri ile bu alanda sürdürülen diğer çalışmalar hakkında" ki toplantıya başkanlık yapmak üzere Kütahya'ya gelen Başbakanlık Afet Acil Durum Yönetim Başkanı Vali Mehmet Ersoy, Kütahya Vali

'Afete hazırlık, zarar azaltma, müdahale planları ve faaliyetleri ile bu alanda sürdürülen diğer çalışmalar hakkında' ki toplantıya başkanlık yapmak üzere Kütahya'ya gelen Başbakanlık Afet Acil Durum Yönetim Başkanı Vali Mehmet Ersoy, Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe ile birlikte Afet ve Acil Durum Müdürü Vedat Ateş'i ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Başbakanlık Afet Acil Durum Yönetim Başkanı Vali Mehmet Ersoy ile Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin yaptığı ziyarete Afet ve Acil Durum Yönetimi Deprem Dairesi Başkanı Murat Nurlu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Planlama ve Zarar Azaltma Dairesi Başkanı Ejder Kaya, Afet ve Acil Durum Yönetimi Müdahale Dairesi Başkanı Nüvit Bektaş, İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Dr. Müh. Salih Akkaya eşlik etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com