Afyonkarahisar Belediyesi'nden Arsa Satışı!

Afyonkarahisar  Belediyesi'nden Arsa Satışı!
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Çetinkaya Mahallesi'nde site yapımına uygun 3 milyon 175 bin TL muhammen bedelle satışa çıkan arsa 25 bin TL fark ile 3 milyon 200 bin TL'ye satıldı..

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Çetinkaya Mahallesi'nde site yapımına uygun 3 milyon 175 bin TL muhammen bedelle satışa çıkan arsa 25 bin TL fark ile 3 milyon 200 bin TL'ye satıldı.
Karaman İş Merkezi'nde bulunan Belediye Hizmet Binası Encümen Salonu'nda kapalı zarf usulü ile gerçekleşen ihaleye tek istekli olan Afyorkarahisar'lı bir ortak girişim grubu katıldı. Merkez Çetinkaya Mahallesi'nde, Afyonkarahisar'ın Dolapönü mevki olarak bilinen, eski mezbaha tesislerinin yanında bulunan etrafı tamamen yeşil olan ve park ile donatılmış, bodrum hariç 4 kat ve yüzde 30'a kadar inşaat müsaadeli, site yapımına uygun, 642 ada ve 13 parselde bulunan 10 bin 582 metrekarelik alanda 12 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip 3 milyon 175 bin TL muhammen bedelle satışı çıkan arsa 3 milyon 200 bin TL'ye satıldı. İhalenin ardından bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, satışın hayırlı olmasını temenni ederek bundan sonraki süreçte ihale mevzuatının istediği işlemlerin devam edeceğini ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com