Afyonkarahisar PMYO Kros ve Atış müsabakalarında şampiyon oldu

Afyonkarahisar PMYO Kros ve Atış müsabakalarında şampiyon oldu
2. Polis Akademisi Başkanlık Kupası Kros ve Atış Müsabakaları'nda Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) takım halinde şampiyon oldu.

29-30 Mart 2012 tarihlerinde Polis Meslek Yüksekokulları arasında yapılan 2. Polis Akademisi Başkanlık Kupası Kros ve Atış Müsabakaları'nda Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) takım halinde şampiyon oldu.
Ankara Polis Akademisi Gölbaşı Kampüsü'nde yapılan yarışmalara, 23 Polis Meslek Yüksekokulu'nun katıldığı, kros müsabakasında Afyonkarahisar PMYO'nun takım halinde 16 puanla şampiyon olduğu, Aksaray PMYO'nun 21 puanla ikinci, Bitlis PMYO'nun ise 43 puanla üçüncü olduğu belirtildi.
90 öğrencinin ferdi olarak yarıştığı müsabakada ise Afyonkarahisar PMYO'dan Furkan Kılıç üçüncü, Vahap Bulut beşinci, Fatih Ağar sekizinci, Azim Doğan da ilk onda dokuzunculuk aldığı bildirildi.
21 PMYO'nun katıldığı atış müsabakasında ise Afyonkarahisar PMYO'nun 764 puanla beşinci olduğu kaydedildi.
63 öğrencinin katıldığı ferdi atış müsabakasında da Malatya PMYO öğrencilerinden İhsan Şeker'in 272 puanla birinci, Kayseri PMYO öğrencilerinden Hakan Yusuf Yılmaz'ın 271 puanla ikinci, Afyonkarahisar PMYO öğrencilerinden Murat Beker'in ise 270 puanla üçüncü olduğu açıklandı.
Öğrencilerin başarılarını kutlayan Afyonkarahisar PMYO Müdürü Hasan Şahin, "Başarılı bir şekilde derece alarak ilimizi ve okulumuzu temsil ettikleri için başta sorumlu müdürlerimizi kutluyorum. Tüm öğrencilerimizi tebrik ederek, gözlerinden öpüyorum" dedi.
Şahin, başarıların her sene tüm sportif alanlarda ve diğer alanlarda artarak devam edeceğini belirtti. PMYO öğrencileri aldıkları kupayı okul müdürü Hasan Şahin'e takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com