Afyonkarahisar Valiliği, ziyaret haberini siteden kaldırdı

Afyonkarahisar Valiliği,  ziyaret haberini siteden kaldırdı
GENELKURMAY BAŞKANI ÖZEL’İN MÜHİMMAT DEPOSUNDAKİ PATLAMA SONRASI GELDİĞİ AFYONKARAHİSAR’DA VALİLİĞE ZİYARETİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA VE FOTOĞRAFLAR, GELEN TEPKİLERİN ARDINDAN VALİLİĞİN SİTESİNDEN KALDIRILDI
Afyonkarahisar’da 25 askerin şehit olduğu patlama sonrası kente gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyareti sırasında hediye verilirken çekilen fotoğrafları ve bilgi notu, gelen tepkilerin ardından valiliğin sitesinden kaldırıldı. 
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz çarşamba akşamı saat 21.15’de Şehit Uzman Çavuş Methe Saraç Kışlası’nda askeri cephanelikte meydana gelen patlamada 25 asker şehit olmuş, 8 asker de yaralanmıştı. Patlama sonrası Afyonkarahisar’a gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, ilk olarak kışlada incelemelerde bulunmuş, ardından da Afyonkarahisar Valiliği’ni ziyaret etmişti. Vali İrfan Balkanlıoğlu ile makamında görüşen Genelkurmay Başkanı Özel’in ziyaretinde gazeteciler içeri alınmazken, ziyaretin ardından ziyarete ilişkin bilgi ve 8 fotoğraf dün saat 13.38’de valilik sitesine konuldu. “Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette Vali Balkanlıoğlu, Afyonkarahisar hakkında bilgiler verdiği Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e ziyaretinin anısına Afyon mermerinden yapılmış bir satranç takımı, el dokuması Bayat kilimi ve üzerinde Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden olan Utku Anıtı figürünün bulunduğu plaket takdim etti" denilen açıklama ile birlikte fotoğraflar da siteye konuldu. Gelen tepkiler üzerine açıklama valiliğin sitesinden kaldırıldı. Bu fotoğraflar ve bilgi notunun yerine sitede, 25 askerin şehit olması nedeniyle Afyonkarahisar'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin ziyareti yer aldı.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com