Afyonkarahisar'da bir garip olay

Afyonkarahisar'da bir garip olay
Afyonkarahisar’da 75 yaşında bir kişi, kullandığı cinsel gücü artırıcı ilaçların ardından girdiği cinsel ilişki sırasında erkeklik organının kırılması sonucu hastaneye kaldırıldı.

Afyonkarahisar il merkezinde yaşayan M.K., eşiyle birlikte olduktan sonra yaşadığı rahatsızlık nedeniyle soluğu hastanede aldı. Hastaneye başvuru yapan M.K., üroloji polikliğinde yapılan muayenesinde cinsel organının iki taraftan zedelenerek kırıldığı anlaşılınca hemen ameliyata alındı. 

Ameliyatı gerçekleştiren Afyonkarahisar Özel Fuar Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Sedat Ünal, “75 yaşındaki M.K. erkeklik organındaki aşırı acı ve yanma nedeniyle dün hastanemize giriş yapmıştır. Muayene sonucunda hastada erkeklik organının iki taraftan zedelenerek kırıldığı anlaşılmıştır. Ayrıca hastanın karın bölgesi aşırı derecede kan toplamış ve morarmıştı. Ultrasonda karın cilt altında kanayan bölgede büyükçe bir hematom oluştuğu görüldü. Hayati tehlikesi bulunan M.K.’ye bir an önce ameliyat olması gerektiğini ifade ettim ve biraz düşündükten sonra kabul etti.”

“BU TÜR VAKALAR HER YAŞ GRUBUNDA GÖRÜLEBİLİR”
Ameliyatın gayet başarılı geçtiğini söyleyen Prof. Dr. Sedat Ünal, “M.K.’nin cinsel organının her iki tarafında lateral yüzde bulunan fraktür (yırtık) sütürlerle kapatıldı. Şu an itibarı ile hayati tehlikesi bulunmuyor, tedavisi de halen daha devam etmektedir fakat bu tür hastalarda ilerde kalıcı ereksiyon kaybı muhakkak olacaktır” dedi.

Bu tür ürolojik vakaların 20 yaş grubundan başlayarak ileriki yaşlarda da görülebileceğinin altını çizen Prof. Dr. Sedat Ünal, ”Koruyucu olarak, ereksiyon halindeki erkeklik organını ters yöne hareket ettirme ya da travma oluşturacak şekildeki aktivitelerden kaçınılması gerekiyor. Cinsel organda fraktür oluşup cilt altına kanama olduğu görülmesi halinde altı saat içerisinde cerrahi müdahale edilirse kalıcı hasar ve cinsel güç kaybı yaşanmaz” açıklamasını yaptı.

Öte yandan hasta yakınları ve doktorlar, hastanın cinsel ilişki öncesinden cinsel gücü artırıcı ilaç almış olabileceğini öne sürdü. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com