Afyonkarahisar'da kar altında kaplıca keyfi

Afyonkarahisar'da kar altında kaplıca keyfi
Afyonkarahisar'da etkili olan kar yağışı, Termal otellerde tatilini geçirenler için ilginç bir deneyim oldu.

Termal otellerde konaklayanlar kar yağışı altında sıcak suda yüzmenin tadını çıkardı.

Afyonkarahisar'da üç gündür kar yağışı etkili olurken, Termal otellerde kalan tatilciler, bir yandan kar yağışını seyretti bir yandan da sıcak suda yüzdü. Kente Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen Alpay- Gülfer Tunca çifti de kar yağarken Termal havuzda yüzerek yorgunluk attı. Gülfer Tunca, Afyonkarahisar'da havanın karlı olacağını tahmin ederek Termal otele geldiklerini, yağışla birlikte mutlu olduklarını söyledi. Alpay Tunca ise yaklaşık 15 yıl önce bir gazetede çıkan otel reklamıyla Afyonkarahisar'daki Termal su ile tanıştığını, o günden bu yana Termal Sudan yararlanmak için her yıl kente geldiğini belirtti. Tunca, kar ve termalin buluşmasının kendileri için hoş bir anı olduğunu kaydetti.

İstanbul'dan gelen Azime Aytuğu ise "Afyon'a gelirken karın yağacağını tahmin etmiyorduk. Kar yağarken sıcak suda yüzmek mükemmel. Bunu İstanbul'a gittiğimde de arkadaşlarıma anlatacağım" dedi.

Açık alandaki yüzme havuzuna giren diğer tatilciler de kar yağışı altında sıcak suda yüzmenin keyfini tanımlayamayacaklarını söyledi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com