Afyonkarahisar'ın beklemeye tahammülü yok!

Afyonkarahisar'ın beklemeye tahammülü yok!
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Bölgesel Zafer Havaalanı'nın ihalesinin gerçekleşmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi..

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Bölgesel Zafer Havaalanı'nın ihalesinin gerçekleşmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Afyonkarahisar'ın hızlı bir değişim içerisinde olduğunu belirten ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, 2 yılda tamamlanması planlanan havaalanını beklemeye tahammüllerinin olmadığını dile getirdi. Serteser, 'Bölgesel Zafer Havaalanı'nın ihalesinin gerçekleşmesinden oldukça mutluluk duyduk ancak geçici süreliğine de olsa ilimiz askeri havaalanının sivil uçuşlara mutlaka açılmasını arzu ediyoruz. Havaalanının yapılması için 2 yıl çok uzun bir zaman değil ama Afyonkarahisar gibi hızlı bir değişim içerisine girmiş bir il için hakikaten uzun bir zaman. İki yıl beklemeye tahammülümüz yok' dedi.
Emekli Albay İsmail Özdilek'in Askeri havaalanını sivil uçuşlara açmak için yaptığı girişimi desteklediklerini belirten ATSO Başkanı Serteser, 'Emekli Albay İsmail Özdilek de, işadamlarının kendi imkanlarıyla buraya uçaklar inebilir mi sorgusunu yapmak için böyle bir girişimde bulundu. Bunu destekliyoruz. Artık sivil uçaklar buraya insin. Burada büyük bir mermer pazarı, büyük bir termal pazar var' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com