Afyonkarahisar'ın ulaşım sorunu

Afyonkarahisar'ın  ulaşım sorunu
AKP Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün Şoförler Odası Başkanı Mevlüt Ülker ve beraberindeki şoför esnafını TBMM’de misafir etti.

Milletvekili Halil Ürün Afyonkarahisar’da hizmet veren minibüs durak başkanları ve Şoförler Odası Başkanı Mevlüt Ülker ile yemekte bir araya geldi.

Ülker toplantıda Afyonkarahisar’daki toplu taşımada yaşanan sıkıntılara ilişkin Ürün’e bilgiler verdi. Minibüs durak başkanları ise fiyat konusunda yaşanan sıkıntıların şoför esnafına zarar verdiğini ve bu konuda siyasi iradenin yardım etmesi talebini dile getirdiler.

Ürün ise Afyonkarahisar Milletvekili olarak ilde yaşayan vatandaşların sıkıntı çekmemeleri için yapılması gereken noktasında gayret göstereceklerini dile getirdi. Şoför esnafının birlikte hareket etmesi gerektiğinin altını çizen Ürün, birlikte hareket etme kültürünün oluşmasının ardından havuz uygulaması dahil pek çok sıkıntının giderilebilmesi adına önemli adımların atılabileceğini ifade etti.

Heyetin ayrıca Ürün ile yaptığı toplantının ardından Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve AKP Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba ile de bir süre görüştüğü bildirildi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com