Afyonkarahisar'ın yolları Facebook'ta espri konusu

Afyonkarahisar'ın yolları Facebook'ta espri konusu
Afyonkarahisar'da bir süredir etkili olan karların yoldan kalkması ile birlikte oluşan çukurlar Facebook'ta espri konusu oldu

Bir süredir kentte etkili olan kar yağışı ulaşımı da olumsuz etkiledi. Yollarda büyük küçük pek çok derin çukurların oluşmasının ardından vatandaşlar, belediye ve emniyetten yardım istedi. Belediye ekiplerinin yetersiz kaldığı çukur kapatma çalışmalarına, vatandaşların tepkisi ise sert oldu.

FACEBOOK'TAKİ PAYLAŞIMLAR
Facebook'ta oluşturulan 'Afyon Yol Mağdurları' grubundaki vatandaşların bazıları sert sözlerle yetkilileri kınarken, bazıları da işi espriye döktü. Çukarlardan bıkan vatandaşların facebook hesaplarından grupta yazdığı paylaşımların bazıları şöyle:

"-İddia ediyorum TÜRKİYE'nin en büyük köyünde yaşıyoruz.

-Uydukent yollarını kazıp sonrada gelişigüzel kapatan tüm afjet yetkililerinin o çukurlara düşmesini diliyorum.

-Süper Mario oyununda gibiyiz sanki. Çukurlardan kaçmak isterken başkasına düşüyoruz. Maalesef ki topladığımız bonuslar sanayi de pek işe yaramıyor

-Süper Mario Afyon etabına gelseydi emin ol prensesi kurtarmaktan vazgeçerdi.

-Son Dakika! Afyonkarahisar Sahipata köprüsü mevkinde yoldaki çukura düşen kamyon bulundu! Emniyet güçleri sürücüleri çukurların üzerinden sırıkla atlayan yayalara ve diğer çukurdan kaçan sürücülere karşı dikkatli olunması için uyardı. Bu arada bankalar ilimizde uygun ödemeli cazip koşullarla amortisör ve ön takım kredisi vermeye hazırlanıyor.

-Gece saat 12'de lastiğim yarıldı. O nasıl bi çukurdur öyle."(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com