Afyonkarahisarlı Kadınlardan Örnek Davranış!

Afyonkarahisarlı Kadınlardan Örnek Davranış!
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi ile AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Üyeleri Iğdır'da İhtiyaç Sahibi 200 Çocuğa Giyim Yardımı Yaptı...

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi ile AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları üyeleri Iğdır'da ihtiyaç sahibi 200 çocuğa giyim yardımı yaptı.
Belediye'den yapılan açıklamaya göre, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı'nın başlatmış olduğu kardeş şehir projesi kapsamında, Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Kadınlar Meclisi ile AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları üyeleri Iğdır'a ziyaret gerçekleştirdi.

Üç proje ile Iğdır'a giden heyet çeşitli temaslarda bulundu. Kardeş Şehir uygulaması için hazırlanan proje kapsamında engelli vatandaşlar için tekerlekli sandalye dağıtımında bulunan Afyonkarahisarlı hanımlar, ayrıca Iğdır Kent Ormanı'na hatıra fidanı dikti. 200 çocuğa, kıyafet yardımı yapan, belediyenin bayan meclis üyeleri, Kadınlar Meclisi Üyeleri ve AK Parti Kadın Kolları teşkilatı, Iğdır Valisi Amir Çiçek'i de makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Vali Çiçek, Afyonkarahisar'dan yapılan bu anlamlı ziyaretin takdire şayan olduğunu ifade ederek konukları Iğdır'da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu söyledi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com