"Ağaç, çiçek ve yeşillik medeniyet demektir"

"Ağaç, çiçek ve yeşillik medeniyet demektir"
avru Temacı" okullar Kütahya Valiliği önünde öğretmenleri ve Kütahya TEMA Vakfı Şube Başkanı Mustafa Satılmış eşilğinde toplanarak toprak ve orman sevgisi üzerine şiirler ve konuşmalar gerçekleştirdiler.

avru Temacı' okullar Kütahya Valiliği önünde öğretmenleri ve Kütahya TEMA Vakfı Şube Başkanı Mustafa Satılmış eşilğinde toplanarak toprak ve orman sevgisi üzerine şiirler ve konuşmalar gerçekleştirdiler.
Kütahya Valiliği önünde toplanan 11 okul doğa ve orman sevgisini seslendirdi.
Topark, orman ve doğanın yaşam için son derece önemli olduğu yapılan konuşmalarla dile getirilirken, öğrenciler ellerinde taşıdıkları 'Ormanlar geleceğimizdir', 'Ağaç, çiçek ve yeşillik medeniyet demektir' ve 'Toprağını hor gören yarını zor görür' pankartlarla toprak ve orman sevgisini anlatmaya çalıştılar.
Kütahya Lisesinden Kübra Turhan, Abdurrahman İlköğretim Okulundan Merve Kaymaz, 30 Ağustos İlköğretim Okulundan Dilek Sıla Aşkın, Başaran Yıldız İlköğretim Okulundan Beril Kurtoğlu, Şair Şeyhi İlköğretim Okulundan Onur Akgün, Ayşe Ertürk, Rukiye Çetin, Şükrü Güneş ve Zehra Akın, Mehmet Çini İlköğretim Okulundan Aylin Yılmaz ve Atakent İlköğretim Okulundan ise Sueha Yılmaz toprak, orman ve doğa sevgisini anlata şiir okudular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com