Ağaçta cep telefonu kurtarma operasyonu

Ağaçta cep telefonu kurtarma operasyonu
Adana'da bir kişinin, kız arkadaşıyla konuşurken arızalanınca tekme attığı cep telefonu palmiye ağacında kaldı.

 İtfaiye gelmeyince gencin arkadaşı çıktığı ağaçta telefonu buldu ancak ağaçtan güçlükle inebildi
Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesi Akdeniz Mahallesi'nde meydana gelen olayda Caner Güzel (20), Akdeniz Mahallesi Çocuk Parkı'nda cep telefonuyla kız arkadaşını aradı. Bir süre kız arkadaşıyla konuşurken Güzel'in cep telefonu arızalandı. Telefonunun arızasını gideren Güzel, kız arkadaşını tekrar ararken, telefon yine arızalanıp kilitlendi.
Bunun üzerine sinirlenen Güzel’in tekmeyle vurduğu cep telefonu, parktaki palmiye ağacının üzerine düştü. 
Güzel bu kez de telefonunu ağaçtan almak için mücadele etmeye başladı. Palmiye ağacına çıkarak telefonunu aradı ama telefonu bulamadı. Yaklaşık 6 metre uzunluğundaki ağaçtan inmeye korkan Güzel, itfaiye ve polise olayı haber verdi. Ancak itfaiye ve polis gelinceye kadar ağaçtan indi. 
Daha sonra Güzel, telefonunu alması için itfaiyeyi aradı ama polis tarafından ihbar olmadığı gerekçesiyle ekipler olay yerine gelmedi.
Bunun üzerine Güzel'in arkadaşı Ömer Yılmaz Alpşen (18) düşme tehlikesine rağmen ağaca tırmandı. Alpşen bir süre telefonu aradı ama bulamadı. Ağacın dallarını sallayıp telefonu düşürmek isterken, ağaçtan çok sayıda taş düşmesine rağmen telefon bir türlü ortaya çıkmadı. Alpşen bunun üzerine dalları sallamayı bırakarak telefonu aradı. Alpşen kısa süre sonra telefonu bularak Güzel'e attı. Güzel, telefonuna kavuştuktan sonra kız arkadaşıyla konuşurken, telefonu bozulduğu için tekme attığını, onun da ağaca düştüğünü, arkadaşının ağaca çıkarak telefonunu bulduğunu söyledi. 
Güzel'in telefonu bulundu ancak bu kez de Alpşen ağaçta mahsur kaldı. Bunun üzerine Güzel polisi tekrar arayıp, "Polis ağabey arkadaşım ağaca çıkıp telefonumu aldı ama o mahsur kaldı" diye ihbarda bulundu. Bunun üzerine parka gelen polis, Alpşen'i ağaçta görünce itfaiyeye haber verdi. Alpşen bir süre ağaçta itfaiyenin gelmesini beklerken, ağaçta tutacağı ve oturacağı yer olmadığı için itfaiyenin gelmesini beklemeden düşme tehlikesine rağmen ağaçtan kendi imkanıyla indi. Alpşen, ağaçtan indikten sonra arkadaşının telefonunu almak için çıktığını, itfaiye gelmeyince kendi imkanlarıyla ağaçtan indiğini söyledi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com