Ağaoğlu Para Saçtı

Ağaoğlu Para Saçtı
Ali Ağağoğlu, sevgilisi Petek Ertüre'nin Lüküs Saz'da düzenlediği sürpriz yaş günü partisinde yine dikkatleri üzerine çekti..

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu önceki akşam 57. doğum gününü sevgilisi Petek Ertüre ve dostları ile birlikte Nişantaşı'nda Lüküs Saz'da kutladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde 'Sen Her şeysin seni seviyoruz', 'En Büyük Sensin' yazılı pasatasını sevgilisi ile birlikte keserek yeni yaşına giren Ağaoğlu tüm gece yine oldukça cömertti. Pasta ile birlikte gelen dansçıların her birine 200 TL bahşiş veren ünlü işadamı pastasını kestikten sonra gazeteciler ile sohbet etti.

YASAĞI DELDİ
Ağaoğlu, yeni yaşı için en güzel hediyeyi yakın dostu Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Top ve eşi Feyzan'ın aldığı yağlı tablo olduğunu söyledi. İşinde oldukça iddalı olduğunu söyleyen Ağaoğlu arabasındaki nazar boncuğu ile ilgili ise "Ben Of'luyum bana nazar filan işlemez" dedi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Ağaoğlu, kapalı mekanda sigara yasağını da deldi.

EN ANLAMLI ARMAĞAN
Yakın dostları ile birlikte 57. yaşını kutlayan Ali Ağaoğlu, 'en güzel hediyesini'Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Top ve eşi Feyzan Hanım'dan aldı. Top çifti, ünlü ressam İsmail Acar'a Ağaoğlu'nun tablosunu yaptırmıştı.

* Bir hayli keyifli görünün Ali Ağaoğlu gece boyunca şarkıcı dostu Volkan Konak ile birlikte türküler söyledi.

* Ünlü işadamının özel yapım dört bir yanı pırlanta taşlarla süslü olan Frank Müller saati gözlerden kaçmadı.

* Bonkörlüğü ile tanınan Ağaoğlu, dansçıların her birine 200 TL bahşiş vermeyi ihmal etmedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com