Ağar'a sürpriz ziyaret

Ağar'a sürpriz ziyaret
Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, Mehmet Ağar'ı cezaevinde ziyaret etti.


"Susurluk Davası" tutuklusu Mehmet Ağar 'ı, Galatasaray 'ın eski başkanlarından Adnan Polat ile iş adamları Yüksel Çağlar ve Necdet Ulucanlar ziyaret etti.

Adnan Polat, yaklaşık 20 dakika süren ziyaretin ardından cezaevi çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Çağlar ve Ulucanlar ile Bodrum'dan geldiklerini, Ağar ile aile dostu olduklarını söyledi. Ağar'ı morali yüksek ve sağlık bulduklarını ifade eden Polat, "Bu bizi son derece sevindirdi. Tek arzumuz, sağlıklı bir şekilde cezaevinden çıkmasıdır. Kendisini sık sık ziyaret edeceğiz" dedi. Bu arada, Polat'ın ziyarette Ağar'a Galatasaray forması hediye ettiği öğrenildi.

Polat, kendisinden Galatasaraylı eşi için forma isteyen Fenerbahçeli bir taraftarın da isteğini kırmadı. Yanında çok fazla forma olmadığını belirten Polat, tekrar geleceğini ve gelirken de yanında forma getireceğini ifade etti.

Açıklama sonrası arabasına binmek için hareket eden Polat, cezaevi önünde bekleyen gazetecilere, "Başka işiniz gücünüz yok mu? Bu toz toprak içinde bekliyorsunuz" dedi.
(SRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com