Ağca Bile Ahmet Hakan'a Çaktı!

Ağca Bile Ahmet Hakan'a Çaktı!
Abdi İpekçi'nin katili Mehmet Ali Ağca, Vakit gazetesine verdiği röportajda Hürriyet yazarı Ahmet Hakan hakkında ağır sözler kullandı...
Ahmet Hakan'ın belalısı (Yeni) Akit gazetesi hiç bir fırsatı kaçırmıyor. Bu sefer de daha önce TRT'ye konuşan Ağca'nın ağzından Ahmet Hakan'ı islama küfretmek ile suçladı. Akit, Ağca'nın cümleleri ile Ahmet Hakan'ı hedef gösterdiği röportajda bir de Ahmet Hakan fotoğrafı yayınladı.

İşte Yener Dönmez ve Fatih Akkaya'nın Ağca ile yaptıkları röportajdan Ahmet Hakan'ın fotoğrafıyla beraber kutu içine alınarak verilen o satırlar:

AKİT "MÜSLÜMANLARA KÜFREDİYOR" BAŞLIĞI İLE VERDİ

Akit: Düşünce kuruluşu kurmaktan bahsettiniz. Görüştüğünüz kimler var?

Ağca: Amerika'da 4000 adet think tank kurluşu var. Şerefli, haysiyetli birkaç insan bulabilirsek, ruhunu şeytana satmamış birilerini bulursak, think tank kuracağız. İşte Ahmet Hakan diye biri var, İmam hatip mezunu. 3000-5000 dolar maaş için şeytani bir sistemin içine girmiş. Müslümanlara her fırsatta hakaret ediyor. Olay bu kardeşim. Bu durumda milyar doların olsa ne olur? Öyle bir durumda git kendini Boğaz Köprüsü'nden at. Hayatının feda edemeyeceği, bir gayesi olmayan insanın maymundan farkı nedir?.. Zaten maymun ile insanın DNA'ları yüzde 99 aynıdır.

Akit: Ahmet Hakan'ın bunu para için mi yaptığını düşünüyorsunuz?

Ağca: Bu sorunun muhatabı Ahmet Hakan'dır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com