Ağustos Ayı Birincileri Seçildi

Ağustos Ayı Birincileri Seçildi
Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası Başkanı Mehmet Çaltı, odalarına kayıtlı üyeler arasından 2010 Ağustos ayının birincilerini seçtiklerini açıkladı.

Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası Başkanı Mehmet Çaltı, Kütahya'da bir ilke imza attıklarını her ay; ayın berberini, kuaförünü ve güzellik salonu birincilerini seçtiklerini vurgulayarak 2010 Ağustos ayı birincilerini Akis Gazetesi'ne açıkladı.
Her ay ayın berberini, kuaförünü ve güzellik salonunu seçtiklerini belirten Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası Başkanı Mehmet Çaltı, seçimi nasıl gerçekleştirdiklerini ise şöyle açıkladı:
'Yılın her ayı bu seçimi gerçekleştiriyoruz. Seçimi yaparken öncelikle hijyeni, müşteri memnuniyetini ve odamıza kayıtlı üyelerimiz arasında olumlu bir şekilde farkındalık yaratanlara öncelik veriyoruz. Aynı zamanda bu seçimler odamıza kayıtlı üyelerimiz arasında tatlı bir rekabet meydana getirerek işlerini daha iyi yapmalarına olanak sağlıyor. Bzim amacımız odamıza kayıtlı üyelerimiz arasında ayırımcılık yapmak değil bu tür aktivitelerle mesleğimize daha iyi konsatre olmauı amaçlıyoruz. '
Ağustos ayı birincilerine teşekkür belgesi, çay takımı ve çiçek taktim ettiklerini belirten Çaltı, maddiyattan çok manevi anlamda oda üyelerine destek olduklarını dile getirerek, Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası'na üye olan dükkanların bu aktivitelerden gayet hoşnut kaldıklarını ifade etti.
Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası Başkanı Mehmet Çaltı ağustos ayı birincilerini ise şöyle açıkladı:
'Bayan Kuaförlük alanında İlayda Bayan Kuaförü Çiğdem Sert, Erkek Berberleri içerisinde ayın erkek berberi Uğur Erkek Berberi işletmecliğini yapan Emin Dere ve Güzellik Salonu alanında ise Simge Güzellik Salonu işletmeciliğini yapan Naciye Sakı 2010 Ağustos ayı birincilerimiz olarak seçildiler.' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com