Ahmet Atakan'ın ölümüyle ilgili flaş iddia

Ahmet Atakan'ın ölümüyle ilgili flaş iddia
CHP'li Akyol: Otopsiye girene kadar başındaydım ve vücudunda tek çizik görmedim.

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, olayların çıktığı Çekmece Caddesi'nde, Ahmet Atakan'ın yaralandığı yerde inceleme yaptığını belirterek, şöyle dedi:

"Buralardaki binalar 6-7 katlı. Bir insanı çuvalın içinde atsanız, binanın 10 metre ilerisine düşer. Ancak polis kamerasındaki görüntüde binanın yanına düşen bir kişi görüntüsü var. Ayrıca, ben cenaze otopsiye girene kadar gencimizin başındaydım ve vücudunda tek çizik görmedim. Kısa kollu kıyafetli bir insanı, 1-2 katlı yerden atsanız vücudunda çizikler oluşur. Cenazenin hiçbir yerinde çizik izi görmedim. Hastanede yazılan ön otopsi raporu ile Adli Tıp Kurumu'nun raporu birbiriyle çelişiyor. Antakya'da 5 doktorun gözetiminde kırık tespit edilmeyen cenazede, kırık olduğu ileri sürülüyor. Ben Adli Tıp Kurumu raporunun doğruluğuna inanmıyor, kanaat getirmiyorum."

Ahmet Atakan’ın hastanedeki son görüntüleriOlayların çıktığı sırada her yerin toz- duman içinde olduğunu vurgulayan Akgöl, "Her ne hikmetse, polis aracından çekilen kamera görüntüsünde her yer net görülüyor. Ayrıca, düşen kişinin sadece üzerindeki tişörtün siyah olduğu net, başka bir şey net değil. O görüntülerin de doğru görüntüler olduğuna inanmıyorum" dedi.(MUE)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com