Ahmet Genç, Güven Tazeledi

Ahmet Genç, Güven Tazeledi
Kütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin 53. Olağan Genel Kurulu, Dumlupınar Stadyumu'nda gerçekleştirildi.

Kütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin 53. Olağan Genel Kurulu, Dumlupınar Stadyumu'nda gerçekleştirildi.
Kütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi, 53. Olağan Genel Kurulu'nu Dumlupınar Stadyumu'nda yaptı. Büyük katılımın olduğu kongrede Ahmet Genç ve Ali Kara'nın listeleri yarıştı. Mevcut Başkan Ahmet Genç, yaptığı açıklamada, 'Seçimler göründüğü gibi şeffaf bir şekilde geçiyor. Üreticilerimizin oy kullanmak için gösterdiği teveccüh, beni ve ekip arkadaşlarımı çok sevindirdi' dedi. Diğer aday Ali Kara ise, seçimlere demokratik bir ortamda gidilmediğini savundu Kara, 'Seçimler, oluşum olarak şeffaf gibi gözüküyor. Ancak, seçime hazırlık dönemi asla demokratik olmadı. Bize mevcut yönetim tarafından liste bile verilmedi. Şu an adil olmayan bir seçim gerçekleşiyor' diye konuştu.
Pancar ekicileri, oyunu kullanmak için saatlerce kuyrukta beklemek zorunda kaldı. Çiftçiler, oyların kullanıldığı alana hücum edince izdiham yaşandı. Bu arada, Mehmet Demir isimli bir çiftçi, oy kuyruğunda kalp krizi geçirdi. 112 Acil Servisi ekipleri, ilk müdahaleyi yaptıkları şahsı Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.
Oy verme işleminin sona ermesinin ardından sandıklar açıldı. Mevcut Başkan Ahmet Genç'in listesi 3 bin 165 oy alırken, Ali Kara'nın listesi bin 514 oyda kaldı.
Yeniden seçilen Ahmet Genç başkanlığındaki birliğin yeni yönetimi; Kenan Pıynar, Halil Çakır, Bahattin Gümüş ve Kadir Özdemir'den oluştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com